Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak się mieszka w domu na wsi samemu? Dostałem w spadku dom po babci, stary drewniany domek można powiedzieć chatę, i ponieważ teraz wynajmuję i sporo płacę a pracuję zdalnie, to zamierzam przenieść się tam. Tylko trochę się boję bo jednak będę sam. Wychowałem się w bloku. Jak to jest mieszkać samemu w domu? A jeśli ktoś mnie napadnie? Jak się zabezpieczyć? A może niepotrzebnie panikuję?
#pytanie #wies #zycienawsi #prowincja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja wychowałem się na wsi w domu najpierw u dziadków, potem nowo wybudowany rodziców, ale po sąsiedzku obok. Potem liceum, studia itd. to już internaty, akademiki, bloki, mieszkania. Ale kiedyś na studiach było tak, że wróciłem po sesji na wakacje, rodzice z babcią wyjechali, ja byłem zmęczony sesją, więc zostałem i miałem sam przez dwa tygodnie dwa domy "pod sobą". Ogólnie domy na wsi, obok sąsiedzi, blisko miasta, drogi wojewódzkiej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale to gdzie stoi ten dom, że się tak boisz? Sąsiadów nie ma? Ja bym #!$%@?ł zamiast płacić jak robisz zdalnie. Kuhwa też bym chciał tak o dostać domek a dostałem kredyt bk2% ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Postawisz sobie przy bramie i przy drzwiach, i gdzieś w losowym miejscu na drodze na podwórku - czujniki na ruch (alarm) i lampy zapalające się na ruch. Do tego drzwi antywłamaniowe, solidne okna i nic ci nie bedzie.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz