Wpis z mikrobloga

@Neeveermind no jak idzie i się śmieje niewiadomo z czego to raczej #!$%@?. Wiem, bo czasem się usmiechne do tego co sobie przypomnę na ulicy i jestem #!$%@?. A jak się uśmiecha do kogoś to się raczej odwzajemnia.
  • Odpowiedz
ale wy macie ból dupyxD

W innych krajach też ludzie nie cieszą ryja na ulicy, tylko w tej polskiej bańce istnieje przekonanie, że tylko polacy chodzą z zimna twarzą a w innych krajach to ludzie chodzą z zacieszonym ryjem nawet gdy mają zły dzień xDD Leczcie sie
  • Odpowiedz
@Boroova: a jak masz być jak każdy j3bi3 cie na każdym kroku..
Ja tam chodze uśmiechnięty cały czas i jest git bo akurat ja mam taki styl życia że mi nie wiele potrzeba i nie pracuje w taki sposób jak większość no i nie mam uzależnień typu pety czy alkohol które ciągną mnie na dno.
  • Odpowiedz
@Protectorx zupełnie randomowi ludzie na ulicy mówią mi "dzień dobry", uśmiechają się do mnie. Ostatnio nawet przy parkowaniu gdzie było strasznie mało miejsca starszy Pan mnie pokierował mimo deszczu. Mamy z sąsiadami kosze na śmieci w jednym miejscu. Raz w tygodniu wystawiamy na ulicę. Czasem sąsiad wystawi mój kosz, czasem go przyprowadzi z ulicy. Nigdy go nie widziałem. Poczta zostawia paczki u innego sąsiada, zawsze sam przynosi z uśmiechem na twarzy mimo,
  • Odpowiedz