Wpis z mikrobloga

@KoniowatyKlacz: Moim zdaniem 2-3 lata. Potem kobieta już zaczyna lekko naciskać na kolejny krok jakim jest małżeństwo, a przez ten czas można się na tyle poznać, żeby stwierdzić czy to jest to czy jednak nie.
Oczywiście mam na myśli 2-3 lata wspólnego mieszkania, a nie spotykania się trzy razy w tygodniu na kino czy drinka.
  • Odpowiedz
nie ma uniwersalnego czasu


@laventel: z jednej strony nie, z drugiej jeżeli po kilku latach ktoś nie wie czy chce spędzić z daną osobą resztę życia to raczej nie chce. Tzn co ma się wydarzyć po 5 latach razem przez kolejne 5 by się przekonać że to Ta?

Tzn po paru latach znajomości już raczej wiesz czy na koledze można polegać i np pożyczyć mu pieniądze. Po paru latach intymnego związku
  • Odpowiedz
to tym bardziej już znasz dana osobę.


@LifeReboot: meanwhile wszyscy faceci, którym kobiety rozwaliły całe życie xd
stary - nawet lata spędzone w łóżku nie dadzą 100% pewności. Dlatego jeśli kobieta nalega na ślub to dajesz dyla :D

Nic ci nie daje taki ślub teraz prócz problemów, ślub nie zaszyje żonie cipy i nie sprawi, że facet przestanie się ślinić na widok młodszej baby.
  • Odpowiedz
@LifeReboot: spoko ale to potrzebujesz zaręczyn żeby okazać że chcesz z kimś spędzić resztę życia? Bo chyba jak z kimś jesteś to rozmawiasz też m.in. o przyszłości i znasz zdanie i podejście partnera. Ja z moim jestem 5 lat i bez ciśnienia na pierścionek, zwłaszcza że oboje mamy pogląd że zaręczyny=planowanie ślubu, a nie
że zaręczyny teraz, a ślub to kiedystam. Mam 23 lata więc póki to moim priorytetem jest skończenie
  • Odpowiedz
@laventel: To jest naprawdę dobra rada. Posłuchaj. Jesteś młoda, więc niekoniecznie może mieć teraz to do Ciebie odniesienie, ale będzie miało za kilka lat.

Mężczyźni oświadczają się kobietom, które albo uważają za "wyjątkowe" (1-3 lata związku - nie odnosi się do bardzo młodych ludzi) albo w przypadku kiedy wiedzą, że lepszych nie znajdą. U ciebie to będzie koniec studiów - jak się zaraz po nie oświadczy, to małe szanse, że to
  • Odpowiedz
@Zenzenzen: tak tak, chłop miał mi się oświadczyć w wieku 20 lat, a tego nie zrobił to już kaplica xD nie wiem jakich Ty masz znajomych - znam dwie pary które szybko się zaręczyly i guess what? Nie ma ślubu, zareczyn ani nawet związku XD! Nie wiem jak można tak generalizować oraz nie brać pod uwagę tego, że każdy jest inny i ma inne poglądy i priorytety.
  • Odpowiedz