Wpis z mikrobloga

Policja gdy trzeba szukać zaginionej 14-latki leżącej gdzieś w śniegu na mrozie: Ale to trzeba na spokojnie, Pan chwilę poczeka. A czy córka się gdzieś nie #!$%@? przypadkiem? Czy nie uciekała wcześniej? A może sobie hehehe po galerii gdzieś chodzi, wie Pan. Nie? No dobra, pan jedzie do domu, przygotuje jakieś ubrania co to pies tropiący będzie mógł jej szukać. Odezwiemy się. Pan się tak nie denerwuje.

Policja gdy trzeba pilnować domu 74-letniego dziadka przed kobietami: pic relejted

PS. Nie ma w tym kraju instytucji, która by bardziej #!$%@?ła swój wizerunek w ostatnich latach.

#andrychow #policja #wypadek
enzojabol - Policja gdy trzeba szukać zaginionej 14-latki leżącej gdzieś w śniegu na ...

źródło: b050e367-5277-4b57-8d6b-abdf9270cfe6_f1400x900

Pobierz
  • 40
@Felixu_enjoyer: Mnie kiedyś z kolegą spotkali, jak piliśmy sobie piwko na ławce w parku, ale byli bardzo kulturalni i generalnie pozytywnie oceniam. Gdy zapytałem, ile nas to piwko będzie kosztować, powiedzieli, że nic, bo nic złego nie robimy i żadnego JP100% nie odpalamy. Dodatkowo ostrzegli nas przed strażą miejską, która wg ich info kręciła się w okolicy, a te pajace nie odpuszczą wypisania mandatu za byle gówno.
@enzojabol: jak mnie wkurza to podkreślanie, że przed kobietami
To jest rodzaj szantażu emocjonalnego: nie uderzysz, bo kobieta. I lecą okrzyki raz dwa trzy #!$%@?ć psy a później chlip chlip polimcja bije kobiety, albo przed kobietami broni prezesa, to żałosne, jakby przed mężczyznami, o to co innego! Inna sprawa, że wyobraź sobie jaka była imba jakby się coś Kaczorowi stało
  • 6
a co w ogóle ta dziewczyna robiła o tej godzinie sama gdzieś na śniegu? Dlaczego nikogo nie poprosiła o pomoc?


@Bover: O 8 rano to pewnie do szkoły szła. I poprosiła o pomoc - zadzwoniła przecież do ojca i zapewne przysiadła na tej przyczepie i zemdlała na co wskazywałoby to, że jak ją znaleźli to nadal miała telefon w dłoni.
  • 9
jak mnie wkurza to podkreślanie, że przed kobietami


@HumbugPL: Serio, to cię w tym wkurza? A angażowanie TYSIĘCY policjantów, dziesiątek samochodów do ochraniania jednego gościa cię nie wkurza? I to nie tylko w tej sytuacji ale przy każdym spotkaniu tego człowieka z obywatelami. To była ewidentna pokazówka, prężenie muskułów. Ale wkurza cię akurat to że napisałem tam o kobietach... ha tfu