Wpis z mikrobloga

#gonciarz #dariadabrowska nie każdy wie że święta Daria ma profile na Instagramie takie jak "brudczysty" oraz "kochamciememy" myślę, że samo to już świadczy z kim mamy do czynienia... Warto wziąć pod uwagę to co Daria opublikowała na swoim profilu jaka to ona jest nieskazitelna. W ogóle posiadanie onlyfans przez Darię... Ehhh
  • 9
  • Odpowiedz
@pantakanamura: Ja tylko podkreślę jaką sztuczkę zastosował Gonciarz w filmie - on nie obala tych zarzutów ba traktuje je bardzo wyrywkowo. Nawet te zawiadomienie do sądu to nie jest za pomówienia tylko właśnie stalking.

Ludzie robią bardzo często typową manipulację na którą inni się łapią. Nie obalają argumentów tylko próbują zdyskredytować osobę używając fałszywego założenia, że jak ktoś miał motyw to z automatu oznacza, że nie ma racji.

Złodziej może mówić
  • Odpowiedz
@dullboy: A jakie obalił w tym filmie? Że sypiał z narkomankami? Że jest seksoholikiem? Że co innego gadał publicznie a co innego robił prywatnie? Że nagranie w którym płacze że się zabije była sfałszowane?

No nie. Gadał, że wszystko jest wyciągnięte z kontekstu. A później pokazywał kontekst - że ruchał się niezobowiązująco z ćpunkami.

Ba nawet przyznał, że mówił darii że ma problem z seksem.

A ostatnie 5 minut to typowa
  • Odpowiedz
@dullboy: Później już zaczął odlatywać ostro bo gadał w stylu ja jestem dobry chłopak i takich ja jak spotkało wielkie zło (czyli daria w tym kontekście) bo ja nie odpisywałem i nie reagowałem. O ja taki biedny.

Jak jest taki biedny to niech pozwie ją za pomówenia a nie za prześladowanie XD

A widzów ma za idiotów i to się sprawdza czytając komentarze pod filmem.

To że daria miała motyw -
  • Odpowiedz
@janciopan: no to nie fajnie że tak robił, ale to przestępstwo? Przemoc? Że jest zjebem, nakromanem i hipokrytą to przecież każdy normalny wiedział przed tą sprawą.
  • Odpowiedz
Że jest zjebem, nakromanem i hipokrytą to przecież każdy normalny wiedział przed tą sprawą.


@dullboy: Weź już nie kłam, że każdy widział. Wszyscy na wykopie mieli go za cuckolda (w tym ja) + dopiero jak zaczął gadać te oświecone rzeczy to ludzie zaczęli podejrzewać co się okazało prawdą że przećpał.

Afera gonciarzowa nie polegała nigdy na tym, że gonciarz łamał prawo (poza ćpaniem) a na tym, że gonciarz jest kolejnym fałszywym
  • Odpowiedz
dopiero jak zaczął gadać te oświecone rzeczy to ludzie zaczęli podejrzewać co się okazało prawdą że przećpał


@janciopan: czyli ile lat temu? On to swoje oświecone #!$%@? uskutecznia od pandemii jak nie wcześniej. To że ćpa to wiadomo też ze 2 lata. Kiedy wyszło jego fałszywe lewactwo? W hejtparku, 2 lata temu.
Co ma do tego ta sprawa i wyciąganie prywaty? Ile głupie alternatywki miały lat, 16? Wszystkie pełnoletnie. Biedne dziewczęta
  • Odpowiedz
A jakie obalił w tym filmie? Że sypiał z narkomankami? Że jest seksoholikiem?


@janciopan: Lol XD ale to są prywatne sprawy i problemy dwojga ludzi i w sumie do czego tu się odnosić? XD
  • Odpowiedz
@janciopan: Ale jakich zarzutów? Tu właśnie chodzi o to, że w świetle prawa Gonciarz nie zrobił nic złego. Za to ruda złamała kilka paragrafów - stalkując go i niszcząc mu życie publiczne oraz zawodowe, publikując jego nagrania, konwersacje i wizerunek. Dosłownie pisała do absolutnie każdej osoby, o której wiedziała, że ma z nim kontakt. Wywlekała w jakichś chorych monologach jego najintymniejsze sprawy. Do tego celowo podpięła się pod medialny szał w
  • Odpowiedz