Wpis z mikrobloga

@Homodoctus: nigdy nie przestanie mnie to zastanawiać jak można być tak głupim żeby dać się wciągnąć w wojnę z obcym państwem które kompletnie Ci nie zagraża jeszcze gdyby sprzedali im dobrą propagandę ale sami mówią o tym że jadą i giną i sami nie wiedzą za co bo kremlin nawet nie sili się za bardzo żeby wymyślić wiarygodną bajkę wiedziałem że ruskie to naród niewolników ale troszkę miałem w sobie nadziei
@mial85: Dobry czlowieku. Dokladnie mam takie same odczucia. Moge sobie wyobrazic ludzi ktorzy oddaja zycie za swoj kraj (nie wazne jak wielka chvjnia jest dla niich jak np Wenezuela czy Kuba) ale co innego poswiecac zycie za podboj mega #!$%@? kraju jakim jest Ukraina w imie ... czego? Nie wiem nawet za co ruskie swinie umieraja tutaj nie ma to dla mnie sensu. Nawet Ukraincy nie wiedza dlaczego sa atakowani bo
@Homodoctus: a czarnoziemy? Zloza rud, mineralow, rud metali? Ukraina to biedne panstwo, ale bogate w surowce a wiec te biedaki z kamczatki walcza I umieraja aby pan abramowicz albo wekselberg mieli te kilka milirdow wiecej na kontach
@grillo: gdyby chodziło o surowce to już dawno by sobie podarowali bo straty są już tak ogromne że to już w tej chwili im się nie kalkuluje a oni chcą to kontynuować więc moim zdaniem tu chodzi o względy głównie ideologiczne jednego człowieka który wymyślił sobie że będzie carem i grupki przygłupów którzy mu przyklaskują on chce powrotu ZSRR czy innego wielkiego księstwa moskiewskiego