Wpis z mikrobloga

@pawel0707: mówię o tym że można było dodać pierwotne źródło jak to zrobił autor znaleziska którego screen wrzuciłem. Dodatkowo zobacz że pytają już opa o to w czym został stworzony filmik, do tego nawet nie raczył ani odpowiedzieć ani zgodnie z prawdą podać że nie jest autorem. Nie zesrałem się, sraniem to jest właśnie taki spam z #!$%@? bez podania źródła a wrzucać przecież nikomu nic nie broniłem
@RidgeForrester No ale Olisadebe. To nie dyskusja naukowa, a @lukasz-lux nie wie pewnie kto jest dokładnie autorem, nie monetyzujw tego czy coś xD Słusznie nie szuka się autorów każdego mema jak go tylko przesyłasz. Wrzucił to tylko na wykopek z myślą patrzcie fajne. No nie wierzę że nie widzisz że trochę poleciałeś czepiając się jego. Przecież cytowanie autorów wszędzie to paranoja. W pracy naukowej powinno się o to pokusić a nie w
@pawel0707: jak nie mówiłem o wskazywaniu autora a źródła, te znał doskonale skoro podpierdzielił film i wrzucił na streamble, może i się czepiam ale w moim mniemaniu można uszanować czyjąś pracę jak to zrobił autor znaleziska ze screena
@RidgeForrester No właśnie myślę że się czepiasz. Ja osobiście, widzę mema, to robię zapisz i wysyłam znajomym. Nie podaję autora. Myślę że robi tak ogromny ogół społeczeństw. Może tylko profesor polski kusi się o podawanie źródeł w takich tematach xD Każdy inny jest normalny xD