Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: mój pierwszy smartfon to był HTC Hero, i takim HTC będę zawsze pamiętał. Imo, zaraz po iphonie trendsetter jeśli chodzi o bycie top na rynku. Ostatni HTC który był zajebisty było M8.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: mój pierwszy to był samsung i5700, zaczynałem z androida 1.5. Ale był taki typek co do tego tel tworzył swój soft i poprawiał to co spartaczyl samsung. W sumie to było fajne jak dziś telefon nie ma multitouch, a jutro ma, dziś nie działają Angry birds, a jutro tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0czykobry - @Mega_Smieszek: mój pierwszy to był samsung i5700, zaczynałem z androida ...

źródło: samsung-gt-i5700-01

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek to było moje Marzenie 10 lat temu. Ale nie dało się kupić, więc kupiłem motorole droid 4 i też miałem taką klawiaturę. Matko, ale to żarło do pisania z przyczajki, piękne czasy.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek u mnie HTC touch diamond, może nie z androidem ale mój pierwszy smartfon, drugi był już z androidem, HTC Hero. Swoją drogą do 2020 roku miałem przez tyle lat same HTC i dopiero w 2020 przesiadłem się na appla
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ja zaczynałem od HTC Wildfire S. Ten akurat mógł skutecznie zrazić do przejścia na smartfony. XD

Ale i tak się jarałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam też jakie wrażenie robił na mnie Evo 3D. Szkoda, że HTC umarło.
  • Odpowiedz