Wpis z mikrobloga

Czas zaakceptować fakt, że na tinderze nikogo się nie znajdzie nie będąc Chadem
Teoretycznie mógłbym jeszcze zrobic sobie te sesje zdjęciowa + jakieś przeróbki żeby wyglądać dużo lepiej niż w rzeczywistości ale jaki to ma sens ? Czym to się różni od wielorybów które ukrywają,że w rzeczywistości ważą +20kg aniżeli na zdjęciach?
Myślę tylko co dalej ?
-Konto na badoo ? Tylko niby dlaczego tam ma być lepiej ?
-Zaczepianie kobiet na ulicy ?
-Zaczepianie na fb /instagramie ?
-Chodzenie samemu po barach ?

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #depresja #samotnosc #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 52
@Maxior99: Zaczepianie na ulicy czy na fb/ig to spermiarstwo lvl 1000000. A sesja zdjęciowa na tindera na portal gdzie większość ludzi wstawia jakieś selfie z wakacji - serio?

Już lepiej spróbować barów czy klubów, ale też bez nachalności. I najlepiej w takie miejsca jak jesteś normikiem wyglądu jeździć z kolegą/kolegami - aby było widać, że nie jesteś samotny.
Zaczepianie na ulicy czy na fb/ig to spermiarstwo lvl 1000000


@PanHaroldHe: xDDDDDD
ludzie nieznajomi starsi zazwyczaj w ciągu 10minut gadają sami z siebie w pociagu/kolejce do lekarza,ale teraz to spermiarstwo xDD hej co tam, albo napisanie do dziewczyny akurat wtedy gdy wstawiła zdjęcie to spermiarstwo ale zadanie konstruktywnego pytania dzięki któremu coś się dowiesz to nie jest spermiarstwo
@razdwatrzy55: Jakby..... Rozmowa o obecnej sytuacji np. w kolejce gdzieś - jest ok. Ale zaczepianie jakiejś random laski na ulicy i prowadzenie rozmowy w stronę matrymonialną jest ultra spermiarskie. (Nie mówię tutaj o barach czy klubach, bo tam to różne rzeczy siędzieją).

Oczywiście, że zadanie konstruktywnego pytania to nie jest spermiarstwo, aczkolwiek trzeba to zrobić umiejętnie i umieć pociągnąć dalej rozmowę.
@PanHaroldHe: no tak, bo od razu spytanie o ig to też troche spermiarstwo, jakby z jakiej racji ma laska dac komuś ig, też jeśli masz obecnie dziewczyne to wszystkich facetow ktorzy do niej pisza mozesz uznac za spermiarzy
@Maxior99: sympatia.pl albo jeszcze ktoś mi wspominał o jakimś katolickim portalu randkowym gdzie można poznać normalne dziewczyny. Niestety jakoś mi umknęła nazwa.
Ewentualnie możesz zostać pionierem nowych metod, albo ponownego odkrywania starych (co wcale nie jest takie głupie). Proponuję na początek popytać przy jakiejś rozmowie znajomych, rodzinę czy nawet współpracowników jak się poznali ze swoją drugą połówką. Może podchwycisz coś ciekawego
jeszcze ktoś mi wspominał o jakimś katolickim portalu randkowym gdzie można poznać normalne dziewczyny.


@Strigiformesman: podobno na pielgrzymkach rozowe sie mocno bombia

jak się poznali ze swoją drugą połówką.

z mniej oklepanych to ja tylko słyszałem jakieś grupki na fejsie,ale to jak już przypadkowo bez tryhardu