Wpis z mikrobloga

Potrzebuję telefonu dla żony, głównym kryterium są małe rozmiary, tak więc po wstępnym przesianiu zostały następujące:

Sony Xperia 10 V
Iphone 14
Samsung Galaxy S22

Z jednej strony nie jest wymagająca, mało korzysta, ale z drugiej jej obecny telefon ma 7 lat i jest jak nowy więc cena nie gra specjalnie roli. Fajnie żeby był zdatny do użytku przez min. 5 lat.

Ktoś coś odradzi/doradzi z tego zestawu? Szczególnie interesuje mnie opinia dot. Sony, jak zdjęcia itp.

#telefony
  • 6
  • 0
@LordMrok @erwinketa proponowałem jej te dwa, jeszcze były względnie małe Motorole, ale jak to baba wykluczyła ze względu na markę. Dla mnie ten Asus 10/10, ale niestety... Przy Pixelu się tylko zaśmiała z nazwy...
@zamknij_morde_waski nie wiem co to nawet jest :D bardziej tam mnie martwi bateria i grzanie się tego modelu co nawet sprzedawca w ME przy oględzinach powiedział. Co do ceny wiadomo, że wolę tańszy, ale dostała granicę 4k.
Te
jeszcze były względnie małe Motorole, ale jak to baba wykluczyła ze względu na markę. Dla mnie ten Asus 10/10, ale niestety... Przy Pixelu się tylko zaśmiała z nazwy...


@Misiopysioo: jak taka najmądrzejsza to niech sama szuka( ͡° ͜ʖ ͡°)