Wpis z mikrobloga

Czołem,
zakupiłem sobie aparat z myślą #!$%@?ć korpo, zmieniam branżę. Muszę kupić do niego jakiś plecak/torbę (Canon R6 Mark I), ale duży wybór przytłacza i utrudnia znalezienie odpowiedniego pojemnika. Macie coś godnego polecenia? :) Czy plecak czy torba nie wiem, bo nie użytkowałem nigdy aparatu i trudno jest mi sobie wyobrazić co będzie wygodniejsze.

#fotografia #canon #aparatfotograficzny
  • 5
  • Odpowiedz
@zapalara: no nie wiem. Wolę zadbać o sprzęt od samego początku ;) Plecak czy tam torba to nie są kosmiczne pieniądze, a bezpiecznie przewozisz aparat w aucie et cetera. Ale z plecakami jak ze wszystkim, są plecaki i plecaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@niebieskiblekit tak na szybko cos napisze. mam plecak typu slinger - coś takiego: https://mitoya.pl/pl/p/Plecak-fotograficzny-KF-Concept-Beta-Messenger-na-jedno-ramie-Sling/3515
Fajny jest na 5 obiektywów wielkości zoom 24-70 lub kombinacja z lampami błyskowymi, aby było łącznie 5 szt. Nie podepniesz i nie wrzucisz dużego tele typy 70-200 2.8 bo za mało miejsca. Masz za to szybki dostęp do aparatu, ale jak chcesz zmienić obiektyw musisz położyć go gdzieś. Plecaka tak samo - wyjmujesz sprzęt to musisz położyć. Plecak
  • Odpowiedz