Wpis z mikrobloga

@Kamokamo: nikt przecież nie będzie ustawa nakazywał... A to że VAT będzie niższy na robaki tudzież dotacje z jakiegoś funduszu ochrony środowiska a mięso z krowy będzie obłożone dodatkowa opłata klimatyczna - co ty chcesz prawaku nikt ci mięsa nie zakazuje :)
  • Odpowiedz
To tzw. zmiana nawyków. Powód?

Zgaduje, że to element wojny klas.


@jakismadrynickpolacinsku: #!$%@? wojna klas za pomocą jedzenia robaków xDDDDDDDD

A Lenin i Marks pewnie jeszcze pod koniec XIX wieku, wśród niejedzących mięsa z powodu biedy ludu pracującego, propagowali jedzenie mięsa? Czy jak działa ta wojna klas?
  • Odpowiedz
@SC10n: Ile kosztuje taka przyjemność? Ten ból dupy o te "robaki" przypomina mi jak w okolicach 2000 ciotka przywiozła z zagranicy jakieś ślimaki i inne egzotyczne smakołyki XD
  • Odpowiedz
  • 10
haha szury jak zwykle sieją panikę, przecież nikt ustawą nie nakaże jedzenia tego typu rzeczy, tak jak nie można ustawami narzucić jeżdżenia tylko elektrykami, prawda? XD


@Kamokamo: no no, znam temat, to że ustawą narzucili maksymalną prędkość w miastach znaczy wyłącznie to że następnego dnia posuną się do dowolnej rzeczy i narzucą jedzenie robaków.

Bo przecież literalnie to zrobili po uchwaleniu kodeksu drogowego w 1998 nie?
  • Odpowiedz
@Xing77: Super, nowy produkt który można zjesć, albo nie, zależnie od tego co kto lubi. Jest popyt, jest podaż.

Ale dlatego że to jest nowe, to jest straszne i trzeba wieszczyć armagedon. Już lobby robaków snuje plany zniszczenia tradycyjnego polaka.

Panie, biorą ziomnioki i zaminiają w jakieś kółka, niedługo zimników nie będzie, bo same kółka bedo.

Napiszą ustawę żeby jeść tylko ziomnioki w kształcie kółek, i zakażą zimnioków i nie będzie
  • Odpowiedz
normalizowanie żarcia robaków. Kolejne będzie lepienie domów z gówna, prania odzieży w rzekach i sranie do rynsztoków xD


@Bodzias1844: Kojarzysz ten prawacki jazgot jak to białko było potrzebne naszym przodkom do rozwoju mózgu? Prawactwo nie wspomina jednak, że źródłem tego białka były robaki. Wracamy do korzeni. W czym problem?

Co do samej żywności na bazie owadów to moje koty właśnie dostały karmę z białkiem owadzim i żrą jak szalone. Karma wygrywa
  • Odpowiedz
Kojarzysz ten prawacki jazgot jak to białko było potrzebne naszym przodkom do rozwoju mózgu? Prawactwo nie wspomina jednak, że źródłem tego białka były robaki. Wracamy do korzeni. W czym problem?


@Logytaze: wróćmy więc do jaskiń. Jaskinia prawem, nie towarem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz