Wpis z mikrobloga

@sawes05: już wcześniej potrafiłem jechac 200m autem po paczkę, ale teraz po te które już są w drodze pojadę jeszcze naokoło, a od kolejnych przesyłek witaj orlen/dpd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
@sawes05 ja tylko pragnę przypomnieć, że nie istnieje coś takiego jak ślad węglowy. Jest to tylko marketingowy termin wymyślony na potrzeby kampanii marketingowej BP.
  • Odpowiedz
@L3gion

Na złość firmie wydam więcej na paliwo i eksploatację samochodu. Na wykopie serio siedzą niesamowite umysły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak działa bojkot konusmencki, co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
@sawes05: ciekawe w jaki sposób niby dojechanie do twojego domu emituje mniej co2 niż wrzucenie razem z innymi paczkami do automatu? Zwykły pic na wodę, żeby reklamować droższą usługę dostarczenia do drzwi
  • Odpowiedz
Następnym razem wybiorę inną formę dostawy.


@sawes05: No i zajebiście. Pamiętaj tylko aby być w środę w domu, pomiędzy 11 a 13, no góra 14, chyba że kurier będzie już o 10.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

xDD straty wyceniono na 5 zł a wykopek będzie #!$%@?ł kilometr dalej do orlenomatu czy tam DPDmatu, na złość mamie.


@L3gion: u mnie allegro postawiło się 100m bliżej. Jest jeszcze DHL w tej samej odległości, dostawy do żabki oraz w tej samej cenie kurier do domu (chociaż wolę paczkomaty).

Ogólnie to nie klienci cisna na to tylko różne organizacje, w tym banki (bo na nich wymuszają to firmy ratingowe).
  • Odpowiedz