Wpis z mikrobloga

Nienawiść. Nienawiść jest rozwiązaniem. I szkodzenie jak tylko się da i maksymalny egoizm, dwulicowość i MOGGING! Być zwierzem. Randomy nie wiedzą, że jesteś nikim w tym społeczeństwie zjebów. Widzą pysk, ubiór, posturę. Zdanie zjebów oczywiście wpływa na Naszą #!$%@?ą sytuację, ale prawdą jest zdanie rozumnych i godnych ludzi, takich jak ja na przykład i ja mówię, że fajny z CB chłopak jest.

PS. Robią to z psami

#przegryw #blackpill #dogpill
  • 7
  • Odpowiedz
@jane_rescue: No #!$%@? to Ty probujesz udowodnić, że masz dobre intencje i nie jesteś wilkiem w owczej skórze, więc Ty robisz wycieczkę, a ja Ci najwyżej mogę kupic bilet xd. Mimo, że za 200zl to ja robię dziwkom niespowdziewany creampie, a nie jakieś przytulanie.

Nie mowiąc o tym jakie pole do popisu na upokorzenie mnie daje Ci spotkanie w Twoim mieście, a to, że udajesz, że nie ma takiego ryzyka to
  • Odpowiedz
ale Ty myślisz, ze ja jestem odpowiednikiem takiego samotnego incela i nie mam co robić tylko jeździć po Polsce, żeby Ci cos udowadniać? pogięło Cię? mi nie brak miłości i czułości w życiu. ale TOBIE brak. bo tu jesteś.
  • Odpowiedz