Wpis z mikrobloga

@mati1990: ale wiecie chłopaki, że te piękne chady, te samce alfa co wg waszych wykresów mogą mieć 9 lasek z populacji =10, to jest totalnie #!$%@?..wy material na związek? który facet tak rozpieszczony przez powodzenie ze strony obu płci, mając taki ocean ruchaczych możliwości, będzie się trzymał jednej kobiety? myślicie, że taka laska czuje się fajnie jak się dowie, że jej piękny chlopak moczy #!$%@? na mieście? a moczy. te słodkopierdzące
@jane_rescue: badania pokazuja, ze kobiety sa szczesliwsze jesli mezczyzna jest mniej atrakcyjny od niej. Niestety dla wiekszosci kobiet liczy sie wyglad a nie charakter. Tak sie wypowiadaja kobiety tu i w realu.

Jesli masz inny system wartosci to plus dla Ciebie, ale ja nie mam juz zludzen. Swiat jest jaki jest i dziwie sie sobie, ze kiedykolwiek wierzylem, ze moge sobie kogos znalezc.

W sumie to nie mam pretensji do kobiet
"badania pokazuja, ze kobiety sa szczesliwsze jesli mezczyzna jest mniej atrakcyjny od niej. Niestety dla wiekszosci kobiet liczy sie wyglad a nie charakter." te dwa zdania są sprzeczne...
@mati1990: wiesz dlaczego te loszki tak mocno trzymają chadow? No wiedzą że oni mają masę opcji do obrotu panienkami a one mają rzesze przegrywow i normikow którymi gardzą. Dlatego one wszystko zignorują łącznie z podłym charakterem i jej traktowaniem przez Chada bo tylko i wyłącznie geny mają znaczenie. Dlatego też chad może robić dosłownie co chce łącznie z trójkątami czy poniżaniem lasek a szanujący kobiety przegryw może najwyżej zabawić się z
@LostHoldenCaulfield: kobiety w badaniach kłamią, nawet w anonimowych by nie wyjść na puste. Gadania kobiet nie powinno brać się pod uwagę, bo prawie nonstop zachodzi sprzeczność z tym co twierdzą a co robią. Taka ich natura. Jak mogą być szczęśliwsze jak gadzi mózg razem z hipergamia (która przez media wciąż się nakręca na wyższe poziomy) kręcą dziurę w brzuchu prawie nonstop? To szczęście jest pozorne lub po prostu "pogodzenie" z losem
@LostHoldenCaulfield: oj bo zależy do czego. do jednorazowego ruchania to moze być nawet ten CHAD o umyśle bałwana. ale do relacji wnętrze jest naprawdę bardzo ważne. a jak kobieta złapie haczyk, to hormony zrobią resztę (ten przeciętny facet zacznie jej się nagle wydawać taaaki piękny).