Wpis z mikrobloga

Odpaliłem lajta łysego z muminkami i przewijam, ale od razu trafiam na wypowiedź odklejonego muminka, przy którym chyba jednak kamerdyner to inteligentna bestia. Profesor siemreptański vel Gapa musiałby się wypowiedzieć.
Degenerat muminek opowiada, jak to wszystko było kiedyś a teraz nie ma nic! Za komuny to było wszystko, przemysł.... dlatego pojechali do Kambodży, tam mają pewnie wszystko.

fragment: https://www.youtube.com/live/PTbjJgCs00Q?si=7v6_cNQ4gCG4dxW-&t=4780

A niektórzy się tak długo łudzili...

#raportzpanstwasrodka
  • 8
@adik75: hahahaahah :D o #!$%@?. przeciez... o #!$%@?. wybaczcie. moze i nie mielismy spodni, butow, papieru toaletowego ale mielismy przemysl wlokienniczy, hutniczny, ktorego produktow nikt nie chcial kupowac, bo byly takim odpadem. Polska po wyzwoleniu sie spod sowieckiej onucy jest II najszybciej rozwijajacym sie panstwem na planecie i to mimo pisu przez 8 lat. wloczykij dawno nie byl w ojczyznie, chlopaki żyją pierwszą połową dekady lat 90. Rzeczpospolita Polska pozbyła się
@lskx: @kierowcaautobusuofficial To jest myślenie z krajów totalitarnych, w których ludzie mają wyprane mózgi propagandą, a tym jak widać tak zostało i typowo dla ruskich onuc zachowują się jak wielu właśnie ruskich.
Co z tego, że nie mam kibla w domu i chodzę do wychodka, co z tego jak wygląda moje życie, ale mamy ropę, gazprom i putin jest wielki! Niech żyje rosja a najlepiej ZSRR! To jest ten rodzaj odklejenia