Wpis z mikrobloga

@RozowaWkolorachTeczy: Wszyscy wiemy, że z tej energii odnawialnej będą korzystać Niemcy w Polsce...a nie...czekaj. Tragedią będzie, jak będziemy transformować nasz mix energetyczny, bo przecież musimy nadal dotować nierentowne, zadłużone kopalnie węglowe. Związkowcom nie damy pieniążków? To nie po Polsku!
  • Odpowiedz
@RozowaWkolorachTeczy:

a Ty co czytasz? Niemiecki onet czy amerykański tvn?


Takie glupie pytanie jako odpowiedź pokazuje tylko, że rozmawiam z idiotą.

@getin

a co? matematyka kłamie?


Nie ale jak się utnie odpowiednio wykres do narracji to autor wtedy przekłamuje fakty.
Już tutaj w komentarzach było to wyjaśniane, zobacz sobie na dłuższy okres czasy na tym wykresie, którego.uzyla ŻL to zobaczysz tą manipulacje jakiej się dopuścili.
  • Odpowiedz
@RozowaWkolorachTeczy: za dużo Mazurka w RMFie się posłuchało… zobacz sobie WIG 20 na przestrzeni miesięcy po wyborach, lub w perspektywie 10letniej. Co nie zmienia faktu, że na ręce trzeba patrzeć bo politycy klamia
  • Odpowiedz
@RozowaWkolorachTeczy:

oświeconemu p0lakowi skończyły się argumenty. Nowe, nie znałem


Nie, ja Ciebie nazwałem idiotą. W dalszej części komentarz padły argumenty ale skierowane do kogos innego.
Gdybyś nie był idiotą to byś to doczytał do końca.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gorzki99: może nie chcieli tego do czego należy się zobowiązać przyjmując KPO? Np. oddania władzy nad wieloma aspektami kraju do Brukseli. Rudy kojot jak widać niea z tym probldmu


@RozowaWkolorachTeczy Mogę się założyć że nie czytałaś 300 stron dokumentacji KPO i nie masz pojęcia co jest w tych kamieniach milowych a powielasz jakieś tezy gdzieś zauważone. Ja niestety czytałem. KPO jest całkowicie projektem rzadu PiS. UE nie narzucała żadnych kwestii to
janeknocny - >@gorzki99: może nie chcieli tego do czego należy się zobowiązać przyjmu...

źródło: baa356f75c80cbbbf7be91a02f973e03cb0ddce8c04abcac4c1f4f827a93896e

Pobierz
  • Odpowiedz
czasem coś głębszego


@RozowaWkolorachTeczy: coś głębszego, a linkujesz pisowskie tworzone przez szmateckiego głupoty XD

poza tym przypominam że PiS wygrał wybory, Morawiecki jest premierem, a prezesem orlenu jest pisowski Obajtek
  • Odpowiedz
@gorzki99: może nie chcieli tego do czego należy się zobowiązać przyjmując KPO? Np. oddania władzy nad wieloma aspektami kraju do Brukseli. Rudy kojot jak widać niea z tym probldmu


@RozowaWkolorachTeczy Pomijając już fakt że w KPO nie ma nic na temat zmniejszania uprawień władzy w jakiś kwestiach może poza europejskimi instytucjami które kontrolowałyby czy te setki miliardów nie wydajemy na ustawionych przetargach i rozliczenie nas z inwestycji które rząd PiS obiecał
janeknocny - >@gorzki99: może nie chcieli tego do czego należy się zobowiązać przyjmu...

źródło: de5ec9cea756d24d289e0185ab82c04b9dbf090978741b1a810cdf0a5cb0e62e

Pobierz
  • Odpowiedz