Wpis z mikrobloga

W sumie zabawne. Wszystko jest proste, przejrzyste, minimalistyczne, ujednolicone, tak że nawet dziecko by to ogarnęło. Parę guzików, parę komputerów, trochę mikrofonów, dzwoneczek i pała. Normalnie jak szkoła, w której nie ma ścian. Już prościej się nie da.


Jednak Sejm to synonim chlewu, chaosu, krzyku, głupoty i skrajnej arogancji gdzie każdy robi co chce. Trzeba mieć talent żeby aż tak zeszmacić i obrzydzić tę izbę. Pozostaje liczyć na Hołownię, że to posprząta.
Dobrze, że wykorzystują popularność, żeby przy okazji poedukować.


@Meeeh: ogólnie to im większe zainteresowanie polityką tym gorzej dla pisowców. Postać Hołowni jako marszałka sejmu spowodowała, że obrady sejmu biją rekordy popularności. Jeżeli rzesza osób będzie oglądała takich ludzi jak Czarnek, Ziobro, Kaczyński, Macierewicz i resztę to oni nie mają szansy nic ugrać w następnych wyborach. Dodatkowo jak co raz więcej ludzi będzie się interesować polityką to przyszła władza też będzie czujniejsza
@mlodygustaw: Czaicie ze ten gość, który tam oprowadza byłby pewnie lepszym posłem niż wielu z tych baranów, których ludzie wywindowali? Jesteś sobie kimś takim, pewnego dnia pojawia się nowe stado baranów, a twoim zadaniem jest zaznajomić ich co i jak rożnymi tam sejmowymi kruczkami i odkrywasz, że to często kompletni kretyni z dużym parciem na władzę, którzy wiedzieli do kogo się podczepić. Później ty wracasz robić swoje i jesteś cały czas
Generalnie fajna inicjatywa, ale widziałem początek i mógł pan marszałek darować sobie #pdk o wetowaniu przez prezydenta


@ZygmnuntIgthorn: Przyzwyczajaj się. Tak będzie Duda postrzegany przez historyków i popkulturę*. Nie po to tyle lat pracował aby pokazać jak wiernym jest pieskiem Kaczyńskiego aby był zapamiętany inaczej.

Mnie najbardziej podobało się wystąpienie Dudy gdzie mówił o przyszłych rządach Tuska, a kilka godzin później powołał Morawieckiego. To chyba taki pocałunek śmierci na zlecenie Kaczyńskiego.
Przyzwyczajaj się. Tak będzie Duda postrzegany przez historyków i popkulturę


@ipkis123: Co to ma do rzeczy? W edukacyjnym materiale o sejmie, jeśli ma być edukacyjnym materiałem o sejmie, nie ma potrzeby umieszczania drobnych złośliwości pod adresem głowy państwa, jakkolwiek zepsuta by ta głowa nie była. Niech opowiada o sejmie. Tyle.

Jeszcze dla @some_ONE.