Wpis z mikrobloga

Łiiii! No to lecimy z #pokapake

Moim tegorocznym Mikołajem jest @przegro_pisarz Na przesyłce były własnoręczne malunki, które sobie chyba wytnę, bo za kilka lat pewnie będą dużo warte () Mirek sprezentował mi wszystko, czego sobie życzyłem, czyli: #piwo kraftowe, dwa komiksy w mojej ulubionej tematyce (nie miałem jeszcze takich!) i kosmiczne skarpety. Dostałem też odręcznie napisany list z życzeniami, a mój blablador dostał coś do gryzienia, więc wszyscy są szczęśliwi (ʘʘ)

Mój Mikołaj napisał w liście, że pierwszy raz brał udział w zabawie - poszło elegancko i trzymaj tak dalej!

Gorące podziękowania za świetną paczuszkę oraz najlepsze życzenia dla @przegro_pisarz i dla wszystkich tegorocznych uczestników #wykopaka ! A ja zakładam kosmiczne skarpety i śmigam na miasto xD
yapol - Łiiii! No to lecimy z #pokapake

Moim tegorocznym Mikołajem jest @przegropisa...

źródło: wykopaka_20231202_133035

Pobierz
  • 17
@Zgrywajac_twardziela: Ja się do winy nie przyznaję xD Tempo narzucił kolega @przegro_pisarz, bo zweryfikował się jako jeden z pierwszych i to właśnie jego paczuszka była jako pierwsza dostępna do wysłania. Brał udział w zabawie po raz pierwszy i w wysyłaniu też był pierwszy, więc wszystko się zgadza xD

A moja paczucha grzecznie czeka aż mój odbiorca się zweryfikuje (ʘʘ)