Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: Wygląda na opis nimfy, my też z ostatnią eks na początku jak się dorwaliśmy do siebie to dosłownie całe dnie tylko jedno i przestawianie mebli cały dzień. Miną tygodnie i entuzjazm trochę opadnie a jak na razie masz wyzwanie i czy podołasz to zależy od ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zazdro trochę
I laski po 30 to faktycznie potrafią być wulkany energii
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: wrzuć sobie "dead bedroom" w wyszukiwarkę, google, yt, tiktok... to jest międzynarodowy standard traktowania facetów przez większość kobiet. Tak podpowiada im natura, nie ma się co przejmować, trzeba nauczyć się z tym żyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim

Tak. To jest po prostu normalna kobieta bez żadnych zaburzeń.(Skoro nie zrobiła ci zafnej jazdy i pretensji po nieudanym pierwszym razie to możliwe że nie ma zaburzeń).

Kobiety lubią seks, a jeśli nie maja problemów psychicznych i trafiły kiedyś na normalnego, dobrego w łóżku faceta, to nauczyły się czerpać z seksu bardzo dużo przyjemności.

Dlatego takie laski chcą się bzykać często i długo, bo po prostu jest to dla nich zajebiste.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Przerabiałem. Boi się, żebyś nie #!$%@?ł więc chce ci uchylić nieba. Potem, jak już się przyzwyczaisz i cie usidli, dopiero zacznie pokazywać prawdziwą twarz.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @PanPrezesJohny
to nie żadna zarzutka - po co miałbym taką ścianę tekstu tworzyć dla beki?

@amozeto
też jest to możliwe ale ona jest mega napalona tak czy siak i to widać i po prostu czuć

@kosmita
to zależy od kobiety. Miałem przez ponad 3 lata taki związek, gdzie sex był niemal codziennie standardem rano, ok połódnia i wieczorem jak byliśmy razem akurat "na miejscu" - nie koniecznie
  • Odpowiedz
Wtedy nie miałem problemów z ewentualną powtórką


@mirko_anonim: Boże chlopie to po prostu sie nie spuszczaj, cardio sobie zrobisz. Albo cały nie układ po prostu nie wypali. Po co ty się na zapas martwisz zamiast cieszyć się teraźniejszościa?
  • Odpowiedz