Wpis z mikrobloga

to jest niezgodne z prawem, bo jest to dyskryminacja że względu na płeć


@paul772: Dyskryminowaniem ze względu na płeć jest tworzenie takiej usługi wyłącznie dla kobiet, a faceci nie mogą wybrać opcji "faceci dla facetów", a być może chcieliby, bo np. boją się trafić na kierowcę kobietę, która zgodnie ze stereotypami nie umie jeździć.

Cenę mogą narzucać jaką chcą, bo kobiety nie mają przymusu korzystać z tej opcji. Mogą wybrać standardowy
  • Odpowiedz
Ja 220 PLN za to zapłaciłem. W poniedziałek to samo 100 pln.


@masz_fajne_donice: Nieźle goli się frajerów. Komunikacją miejską ile by wyszło? Wracając w nocy jeszcze rozumiem, że nie chce się szukać autobusu jeżdżącego raz na godzinę lub wcale, ale wwieczorem, żeby dojechać, to trzeba się nie szanować.

Chyba że zarabia się tyle, że wszelka dyskusja na takie drobne kwoty nie ma sensu, to wtedy rozumiem, że można jeździć, ale nadal
  • Odpowiedz
@Xing77: Ależ żadna. Masa kobiet będzie szczęśliwa kiedy odbierać ich będzie jednak masa imigrantów zamiast "pani Kasi". Panie ze sportów kobiecych również nie widzą problemu w tym jak chłop wygrywający z nimi się identyfikuje. Przecież liczy się dobra zabawa
  • Odpowiedz
. Komunikacją miejską


@Wykopaliskasz: Nie wiesz gdzie ja mieszkam. Nie ma komunikacji miejskiej - 2 kilometry bym i tak musiał iść/podjeżdżać do komunikacji miejskiej z żoną gdzie płacimy opiekunce od godziny. A wychodzimy na randkę gdzie oboje chcemy wypić drinka/napić się wina.

frajerów.

Frajer to osoba która nie może sobie na to pozwolić. Ja zarabiam więcej przez czas jechania uberem niż mnie ten uber kosztował na szczęście ( ͡
  • Odpowiedz
@MxS89: A jednak to w boltach i uberach jest wysyp molestowania i gwałtów na kobietach. Plus wychodzi na to, że dużo kierowców nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów, kilku jeździ tym samym autem i w razie co ciężko ustalić kto jest sprawcą. W taksówce jednak tego nie masz.
  • Odpowiedz
se typiarki narzuciły swoje ceny.


@specjalista_od_bytu: Ja #!$%@?. Narzuciły. Popyt, podaż. Zapewne jest dużo mniej kobiet chętnych na bolta, więc aby były dostępne, cena musi być wyższa. Do jest dobre zjawisko, a nie negatywne. Lepiej, żeby cena była taka sama, ale nie było dostępnych przejazdów?
  • Odpowiedz
żeby mogły zarobić te 20% więcej od mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kawior2007: dokładnie! I super, kobiety nawet w Bolcie powinny zarabiać więcej od mężczyzn, żeby nie było dyskryminacji płci. Ale tą różnice w cenie powinno ściągać solidarnie z kont wszystkich męskich użytkowników, podnosząc im cenę o te 5 czy 10%. Ehh #!$%@? patriarchat ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz