Wpis z mikrobloga

jakoś w okolicach 2200r


@r5678: XDDDD

Ja tylko przypominam że nasza cywilizacja by była na chodzie każdego dnia zużywa 100 000 000 baryłek ropy, kilka miliardów litrów dziennie, a ten surowiec kończy się za kilka dekad
Oczywiście, że winni są spermiarze, którzy wypuścili kobiety z kuchni. Błędem jest obwinianie kobiet - one robią to na co mężczyźni im pozwolą.


@7160:

Likwidacja systemu feudalnego oraz analfabetyzmu też była błędem. Kiedyś taki niepiśmienny chłop pracował na pana i płodził dzieci i była gitówa a teraz to się w dupach poprzewracało.
źródło? Istytut danych z dupy


@Diamond-kun: A gdzie ty, #!$%@?, jesteś? Na auli uniwersytetu w Cambridge, czy na portalu z nieśmiesznymi obrazkami? Jesteś w stanie podać jednoznaczną definicję spermiarza? Gdzie ją znalazłaś? Jaki instutut ją opracował? Poza tym to bardzo bezpieczne założenie, ale nawet gdybym się mylił i byłoby bliżej 10%, to wciąż mało, wciąż zdecydowana mniejszość.
@7160:

W latach 2002-2017 wskaźnik zatrudnienia dla ogółu osób w wieku produkcyjnym wzrósł z 67% w 2002 r. do 72% w 2017 r., głównie z powodu znacznego wzrostu odsetka pracujących kobiet (z 58% do 66%). Dla mężczyzn wskaźnik zatrudnienia wzrósł nieznacznie z 75% do 78%.

Podobne tendencje można także obserwować w strefie euro i w znacznej większości krajów członkowskich, przy czym największy wzrost wystąpił w Bułgarii, Polsce i na Malcie. W
@Reichsmarschall no na moje oko, to spermjarzy jest tak z 33% populacji, a świecących dupą jest tak z 2%.
No i sam musisz przyznać, że przy takich procentach, to przewaga spermiarzy jest gigantyczna.

Tylko nie wyskakuj mi z tym że moje procenty są z dupy wyciągnięte. Przecież to nie jest aula uniwerku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
studentów to kobiety


@falden: Studentki nic nie wnoszą do gospodarki, tylko ciągną socjal. Generują pracę socjalną - potrzeba więcej wykładowczyń stosunków międzynarodowych - a pensję muszą im płacić mężczyźni. Tak jak stypendia.

miałby im zabraniać studiowania albo pracowania ze względu na płeć


@falden: xD spermiarzu. Niczym się nie różnisz od simpów.
Nikt pacanie im nie zabrania niczego - po prostu niech studiują na własny koszt.

Niech spermiarze utrzymują tysiące biurw
@7160:

Studentki nic nie wnoszą do gospodarki, tylko ciągną socjal. Generują pracę socjalną - potrzeba więcej wykładowczyń stosunków międzynarodowych - a pensję muszą im płacić mężczyźni. Tak jak stypendia.


Studiują między innymi za pieniądze swoich rodziców.

Nikt pacanie im nie zabrania niczego - po prostu niech studiują na własny koszt.


Ale zdajesz sobie sprawę, że likwidacja państwowych uczelni uderzy również w mężczyzn z biednych rodzin?

Aż 1/3 kobiet "pracuje" na państwowym.
za pieniądze swoich rodziców.


@falden: Nieliczne. Na uczeelniach prywatnych więcej jest mężczyzn. Kobiety z reguły studiują za moje podatki.

uderzy również w mężczyzn z biednych rodzin?


@falden: Nie. Mężczyźni z biednych rodzin będa mogli płacić niskie podatki.
75% studentów to kobiety. Większość biednych i tak studiuje na uczelniach prywatnych.

Nie trafiłeś ani trochę z tym argumentem.

całą administrację


@falden: Dlaczego całą? Spokojnie można zmniejszyć o 80%.

brakuje pracowników administracyjnych
Pobierz 7160 - > za pieniądze swoich rodziców.

@falden: Nieliczne. Na uczeelniach prywatnych...
źródło: samotna matka wyliczenie