Wpis z mikrobloga

@Landmark: ciekawe co Cię tak sprowokowało w tej fotce? Może to świadczy o poziomie intelektu, że postęp prac związanych z przebudową mojego podwórka aktywuje tej jeden neuron #!$%@?? W USA pewne grupy społeczne na przykład prowokuje ład i porządek albo pełne pułki w marketach. Widzę tu podobny poziom.
@FejsFak: Tak btw zanim będzie gunwoburza, ile kosztuje płukanie studni to co kiedyś wrzucałeś że robisz? Widełki chociaż, bo cena pewnie zależy (od tego jak wygląda i czym jeździ zleceniodawca( ͡º ͜ʖ͡º) )?
A tak między nami, to jesteś max jebnięty i wrzucasz tu tylko dla dram.


@Landmark: o proszę, pan magik umie czytać w myślach. Dobrze, że Ty jesteś normalny i zesrałeś się pod fotką na której ktoś pokazał efekty swojej ciężkiej pracy. No w 100% normalne zachowanie.
@FejsFak: Bo widziałem, jako obserwator tego hasztaga, że robisz a przydałoby mi się coś takiego.
Zanim popytam u siebie to wolałbym wiedzieć ile takie coś kosztuje.
@tre33: ale wiesz, że taką studnie da się zrobić tylko w piasku (w tzw kurzawce) i ma ona tylko sens gdy woda jest na głębokości nie większej niż 5 metrów?
@FejsFak: tak, właśnie o taką pytam, na 5m. Jaką ma docelową średnicę, jaka cena na gotowo z rurą, filtrem itd. Jak nie chcesz tu to daj na priv. Z góry dzięki.