Wpis z mikrobloga

Elko
Czysto rozkminiam przy niedzieli, przepraszam jak spamuję Wasze święte tagi, kieruję pytanko do #przegryw #randkujzwykopem #redpill #tinder i do tych wszystkich co chcecie ale Wam nie wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy byście byli gotowi i w jakich widełkach zapłacić za profesjonalną sesję fotograficzną stricte pod portale randkowe-dynamiczne zdjęcia, dobre lokalizacje, samochody, akcesoria, ciekawe ujęcia, artystyczne rozmycia, etc-wszystko to na co patrzą loszki xD
Bez podś#!$%@? i oceniania, jakiś tam retusz pewnie też wchodziłby w grę xD
Ze strony zleceniobiorcy zapewnione wszystko, może nawet jakaś pomoc w stylówce, żeby było na czym pracować.

Żaden kurs uwodzenia czy piehdolenie o tym jak nakręcić na siebie kobietę, tylko przygotowanie zdjęć i ewentualnie opisu.

Wiadomo natury nie przeskoczysz ale skoro różowe paski oszukują na potęgę to czemu by nie podrasować i nie podkolorować tu i tam xD

Jest huopy wdg Was realne zapotrzebowanie?

Płatna sesja forograficzna na tindery

  • Opie pojebało Cię, lepiej kupić grę 62.4% (63)
  • Chędożę na swoich 13.9% (14)
  • Tak ale mnie nie nie stać 2.0% (2)
  • 2 stówki jak fotograf to kobieta i chociaż pogadam 5.9% (6)
  • 500 i chcę fotki na jachcie 6.9% (7)
  • 1000 to i tak taniej niż roksa 2.0% (2)
  • proszę pakiet 2000 dla programista 30k 6.9% (7)

Oddanych głosów: 101

  • 30
@ikimrdbeietocytynal A na tym żebyś nie przyszedł w fedorze i butach z CCC z pasty o Cejrowskim xD
A tak serio, to widzę to tak, ale tylko sobie gdybam, w bieda pakiecie wyciągnięcie z twojej szafy max potencjału, w pakiecie premium to pewnie i zakupy ze stylistką jakby były chęci i potrzeba.
Dla jasności tylko rozkminiam i słucham opini, również krytycznych, nic nie oferuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MojszeZimmerman: nadal , jeżeli ten photomaxxing skończy się tylko na tym to jedynym efektem będzie rozczarowanie na 1 randce i tyle (tak jak z laskami które ukrywają swoją wagę i dziwią się,że faceci ich szybko zlewają na spotkaniu)
Jeżeli w tą usługę wlicza się poprawia stylu to już bardziej ma to sens
@ikimrdbeietocytynal a kto powiedział, że się znam? Na pewno nie na tyle, żeby brać za to pieniądze xD Rozkminiam tylko bo mam zaplecze i dostęp do ludzi którzy się znają i mają odpowiednie umiejętności, potencjalnie jest do stworzenia kompleksowa usługa, robię burzę mózgów z potencjalnym targetem i antytargetem, dlatego przyjmuję każde krytyczne opinię, uwagę i pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maxior99 Oooo widzisz, nowego słowa mnie nauczyłeś xD
Co do zasady się zgadzam i właśnie dlatego im częściej i szybciej w ogóle uda się przebrnąć przez sidła oceniania samego wyglądu w apce zwiększa się szansa realnego zaprezentowania się. Nie zakładam, że każdy kto by się zdecydował jest #!$%@?, tylko że nie może przejść przez barierę swipe left, gdzie instynktowna decyzja zajmuję 2 sekundy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@MojszeZimmerman: ja np. Nie mam problemu z matchami tylko z przełożeniem matchow na choćby wyjście razem gdzieś
Natomiast jeżeli Twój wygląd na zdjęciu który zdał test okaże się na żywo gorszy to nic z tego nie będzie
To nie jest bajka ,że na spotkaniu nadrobisz charakterem- pamiętaj, że ona ma już 100 innych chętnych
ja np. Nie mam problemu z matchami tylko z przełożeniem matchow na choćby wyjście razem gdzieś


@Maxior99: No ale to dalej jest problem z wyglądem, laski biorą Cię pod uwagę jako opcje awaryjną a potem znikają bo pojawił się ktoś lepszy. Jakbyś się im podobał to poszło by jak po maśle.

Czysto teoretycznie photomaxxing zwiększa szanse bo zwiększona ilość podejść prawdopodobnie przeważa spadek skuteczności, no ale ostateczny efekt będzie raczej mizerny.
@MojszeZimmerman: No nie jestem ale sam rozkminialem podobny biznes tylko apke której faceci płacą za możliwość spotkania - "pay for date " , np. Płacisz 500 zł. I dziewczyna się godzi wyjście na kawę z Tobą
IMO byłby to genialny biznes tylko kwestia rozpromowania
@MojszeZimmerman: No właśnie z tą różnicą ,że żadnego sexu (No chyba ze panna zechce bo na randce ją zauroczysz )
To ma być usługa płacenia za samo wyjście razem i możliwość jej poderwania na żywo