Wpis z mikrobloga

Obczajcie sobie nowy film na kanale Dla Pieniędzy. Wali pisowska propaganda dla kilometr.

1. Gość powołuje się na raport komisji ds wpływów rosyjskich i oskarża KO bardzo poważnie na podstawie rekomendacji komisji która została powolana w celu zaszkodzeniu Tuskowi, nie przedstawiła żadnych dowodów i nie przeprowadziła żadnych rozmów czy przesłuchań. I to wszystko gdy PiS przez lata miał prezydenta, większość sejmowa, prokuraturę i trybunał konstytucyjny. Czy wpływy są czy nie ma nie mi to oceniać, ale komisja to narzędzie polityczne PiS które on promuje i jest za tym żeby ludzi z komisji nie odwołać i dać im pracować.
2. Powołuje się na słowa randoma z konfederacji o tym że KPO pójdzie na kroplówkę dla Niemiec bez żadnych dowodów.

Generalnie kalka z Tvpis i retoryka grozy jaka stosują gdzie mówiąc o Siemensie dodał czarnobiałe przebitki z obozów koncentracyjnych i piecach krematoryjnych.

#dlapieniedzy #propaganda #afera
  • 11
  • Odpowiedz
@excelfinance: To nie jest PiSowska propaganda, ten typ siedzi u pewnego spekulanta na imprezach na złotej gdzie przyłazi element wolnościowy czyt konfederacki, a oni mają tendencje do powielania propagandy PiS. Pozdro z fartem
  • Odpowiedz
  • 3
@zdrajczyciel być może, ale szkoda ze dwa największe kanały stricte informacyjne na youtube lobbuja za PiS. Damian Olszewski tak samo, nawet besztal za to że ludzie nie brali udział w tym politycznym referendum. A ludzie o niższym IQ łykają wszystko.
  • Odpowiedz
@excelfinance: Kurcze głupia sprawa, dotychczas bardzo chętnie oglądałem ten kanał i materiały wydawały mi się wartościowe. Dlatego miałem do prowadzącego pewien kredyt zaufania i na początku nawet nie pomyślalem o tym, że to może to być propaganda. Ale jeśli na to spojrzeć obiektywnie to możesz mieć rację. Dlatego fajnie by było, gdyby ktoś się wypowiedział na ten temat bardziej.
  • Odpowiedz
@excelfinance: a ja mam pytanie. Przeglądając komentarze do filmiku, który nagrał widzę, że często jest "jankowalski4456" albo "adamnowak3321" rozumiem, że to są konta YouTube od ludzi, którzy nie ustawili sobie Nicku? Czy istnieje prawdopodobieństwo że konta trollowe, żeby nabić mu zasięgi?
  • Odpowiedz
@excelfinance: jeszcze gorszym szambem są komentarze pod filmem ja-pier-dole ale mamy naród, aż mi wstyd, patrioci na pokaz

oby wykop zrobił wykop efekt i dowiedział się o tym uokik
  • Odpowiedz
a tutaj gratis, prowadzący dla pieniędzy jest przydupasem dubiela i jak tylko wybuchła pandora zaczął kasować filmy
a taki niby święty jest i poucza innych i się mądruje
polski YT zmienia się pomału w dawną telewizje z której każdy uciekł
eSUBA94 - a tutaj gratis, prowadzący dla pieniędzy jest przydupasem dubiela i jak tyl...

źródło: dubiel pandora dlapieniedzy

Pobierz
  • Odpowiedz