Wpis z mikrobloga

  • 325
@jmuhha: u mnie na osiedlu za ten twój 200 metrowy dom nie było by nawet garażu, BIEDAKU
pozdrawiam cie z mojego 15 metrowego APARTAMENTU ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Boczekzezboczkiem szwagier stawia chatę i te duże tafle wstawiał ale w rogu ma ścianę i mówię że fajnie by było jakby tam było bez narożnika tego tylko okna to mówił że wie ale samo to by kosztowało 60-80k. Ja nie wiem nie znam się tylko mówię jak mówił ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rolnikt: przesadzali, albo nie umieli tego zrobić i rzucili zaporowo, normalnie idzie profil z grubej stali, wzmocniony fundament i strop w tym miejscu. Celowalbym bardziej w 15-20k + wiadomka jebitne okno X2 (8999,99 w zaprzyjaźnionym markecie) nie wiem jak się sprawy mają domach na drewnianym szkielecie których teraz coraz wiecej - ale widze takie rozwiązania na nowych osiedlach więc raczej nie jest to 10% wartości całej budowy.
  • Odpowiedz
@jmuhha: te okna narożne są głupie, bo w zamian, że nie masz 20cm narożnika murowanego, musisz kupić drogie okna podtrzymujące całą konstrukcję domu. W czasach gdzie każdy grosz się liczy jest to głupia fanaberia.
  • Odpowiedz
przesadzali, albo nie umieli tego zrobić i rzucili zaporowo, normalnie idzie profil z grubej stali, wzmocniony fundament i strop w tym miejscu. Celowalbym bardziej w 15-20k + wiadomka jebitne okno X2 (8999,99 w zaprzyjaźnionym markecie)


@Boczekzezboczkiem:
jako że buduję dom z gotowego projektu to na forum na fejsie widze, że dużo osób wsadza sobie właśnie narożne okno (w sensie bez słupka/ściany). Ale "hihi nasze majstry to nic nie zmieniały, bo mówili,
  • Odpowiedz