Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja pier-olę pomóżcie mi...
Mam spory problem psychoseksualny.
W swoim życiu rżnąłem różne baby ile fabryka dała i zwykłem walić do lasek, ale jest coś co mi totalnie niszczy psychikę.
Coś, przez co dzisiaj płakałem jak ciota, mimo że jestem z gatunku tych twardzieli co nigdy nie ronią łez.
Chodzi o kolesi, ale nie wszystkich. Tylko niektórych.
A wiecie czemu? No zgadnij.
Bo uświadomiłem sobie że mi się ku--a podobają. Ale nie #!$%@? czy inne odbyty, tylko głównie z twarzy. Zobaczyłem ostatnio dwóch różnych facetów, jeden ma ryj jak aktor, a drugi taki chłopaczek, brzydkie kaczątko, uśmiechnięty, niewinny, czuję do niego jakiś rodzaj nie wiem jak to nazwać, współczucia? Podoba mi się i mam "motyle w brzuchu" jak na niego patrzę ;( Dzisiaj poczułem że chciałbym być bliżej niego (a swoją drogą z racji, że kieruję się mniej więcej tym czym była życiowa rada od Myszowora, czyli kierowaniem się instynktem i zgodą ze sobą samym, to ku--a napiszę mu coś i ch-j mnie wszystko interesuje, będzie jak będzie. Nie wiem, może jacyś doświadczeni bi/geje powiedzą mi czy u nich to objawia się tak samo? Czy ja jestem bi? Ku--a, całe życie miałem się za kozaka, z dumą słuchałem takich osób jak np. Andrew Tate, a dzisiaj cała moja męskość stanęła pod znakiem zapytania. Proszę mi pomóc...

Aha, i proszę mnie nie namawiać do żadnych sekt bo mam swoją ideologię, której jestem wierny. Dziękuję.

#lgbt #teczowepaski #psychologia #seks #niebieskiepaski #biseksualizm #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kurde, ale poczułem dysonans jak czytałem ten wpis. Z jednej strony czuć kreację mieszanki twardziela z sebiksem. Z drugiej strony tak ładnie został napisany ten wpis, jest dobra interpunkcja, płynnie się czyta tekst, że nie pasuje do ludzi typu sebix.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a odnośnie samego wpisu, oczywiście zakładając, że to nie bait. Najwyraźniej jesteś gdzieś pośrodku spektrum, czyli nie jesteś sto procent heteroseksualny, ale bliżej Ci biseksualności. Zdarza się tacy się rodzimy. Jak sam napisałeś żyj w zgodzie ze sobą samym.

A jeżeli chodzi o kryzs męskości. Pewnie wynika to z błędnego obrazu geja jaki masz w głowie. Przypuszczam, że to obraz ,,typowego pedała", który jest bardzo zniewiwściały. Charakteryzuje go wysoki głos,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Na starcie to ja chciałbym zaznaczyć że to że płakałeś czy to że "spodobał ci się facet" wcale nie ujmuje twojej męskości. Wszak nie ma nic bardziej męskiego niż seks dwóch facetów jak to mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Być może jesteś bi, chociaż z tego co piszesz to może być równie dobrze jakieś chwilowe zauroczenie "ich twarzami", ciężko wyczuć. Myślę że sam będziesz wiedział najlepiej,
  • Odpowiedz
dumą słuchałem takich osób jak np. Andrew Tate


@mirko_anonim: to musiało się tak skończyć XD twojej męskości nie definiuje twoja orientacja seksualna, najpierw idź na terapie i wybij sobie te debilizmy z głowy, a później poznaj jakiegoś przystojniaka i bądź szczęśliwy, powodzenia
  • Odpowiedz