Wpis z mikrobloga

Możesz zostać uniewinniony w procesie o gwałt, możesz uzyskać umorzenie sprawy. Możesz nawet wygrać w sądzie proces o naruszenie dóbr osobistych i uzyskać przeprosiny oraz 20 tys. złotych zadośćuczynienia od swoich oskarżycielek.

A mimo to dla feministek dalej będziesz gwałcicielem, który wywinął się bo "zabrakło dowodów". Feministek, którym nawet do głowy nie przyjdzie, że oskarzająca kogoś o gwałt kobieta może zwyczajnie kłamać. Ich nic nie przekona. Dlatego forsują zasadę "domniemania winy" w sprawach o gwałt.

Niechaj to będzie przestrogą szczególnie dla lewicowych chłopców sympatyzujących z ruchem feministycznym lub biegających po marszach kobiet lub działających w lewicowych młodzieżówkach. Jakub Dymek był i chyba nadal pozostaje lewicowym dziennikarzem, który pisał nawet w Krytyce Politycznej. A mimo to nie uchroniło go to przez feministycznym hejtem.

Tak więc: będąc w partii nie gwarantujecie sobie, że wasze koleżanki wam uwierzą gdy zostaniecie pomówieni o gwałt.

#lewackalogika #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #falszyweoskarzenie #neuropa #ciekawostki
sildenafil - Możesz zostać uniewinniony w procesie o gwałt, możesz uzyskać umorzenie ...

źródło: fem_(1)

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Już to kiedyś pisałem, kobieta chcąca oskarżyć kogoś o molestowanie, gwałt, itp powinna zostać w pierwszej kolejności przemaglowana na okoliczność czy czasem to nie są jej własne fantazje. Technika jest dość mocno rozwinięta, a jak nie to kazać im pisać zeznania po kilka razy i sprawdzać czy się fabuła zgadza :)

Obecnie by zniszczyć komuś życie wystarczy tego typu oskarżenie, po latach procesu i uniewinnieniu dalej zostaje łatka.
Dobrym rozwiązaniem byłoby zaostrzenie
  • Odpowiedz
Niechaj to będzie przestrogą szczególnie dla lewicowych chłopców sympatyzujących z ruchem feministycznym lub biegających po marszach kobiet lub działających w lewicowych młodzieżówkach. Jakub Dymek był i chyba nadal pozostaje lewicowym dziennikarzem, który pisał nawet w Krytyce Politycznej. A mimo to nie uchroniło go to przez feministycznym hejtem.


@sildenafil: A niby czemu? Masz jak na dłoni przykład, że na lewicy sa bardzo różne perspektywy. Nawet w tym programie dwie. Szczerze nawet nie
  • Odpowiedz
@sildenafil: Btw. Z tego co czytam to do pewnych napastliwych zachowań się przyznał Dymek.

"Chcę powiedzieć bardzo wyraźnie: wszystkie osoby, które potraktowałem w sposób seksistowski, arogancki, napastliwy, przykry, poniżający - szczerze przepraszam. Każdą z osobna. Nie będę tłumaczył się ani wodą sodową, ani alkoholem czy arogancją: mówię wszystkim osobom, które potraktowałem w sposób opisany w artykule: „przepraszam” - dodał. Przyznał, że skoro ma lewicowy światopogląd, powinien w taki zakresie zachować wysokie
  • Odpowiedz
@sildenafil: Takie skrajne feministki to najgorszy rak jaki mógł w ogóle powstać.Im chodzi tylko o nienawiść do mężczyzn i wystarczy taki sam fakt,że mógłbyś zostać oskarżony i nieważne czy byłbyś winny takie szm*ty nadal widziałyby w tobie złola
  • Odpowiedz
@sildenafil zachowujecie się jakby co druga kobieta tylko czekała żeby was oskarżyć o gwałt. Potworów zdolnych fałszywie kogoś oskarżyć jest tyle co facetów gotowych zgwałcić kobietę. Mamy jako kobiety przestać z wami rozmawiać tak jak wy z nami ?
  • Odpowiedz
  • 12
@sameowoce: środowiska lewicowe, a zwłaszcza feministyczne uważają wszystkich mężczyzn za potencjalnych gwałcicieli (np. zakazy wstępu dla wszystkich mężczyzn na saunie czy taksówki tylko dla kobiet) i jakoś wtedy Ci to nie przeszkadza?
  • Odpowiedz
  • 6
@sameowoce: chodzi o zakaz wstępu na saunę dla wszystkich mężczyzn z powodu tego, że mogą zgwałcił/molestować kobiety. Mnie też ten zakaz dotyczył więc jak mam traktować kogoś, kto mnie traktuje jak gwałciciela, chcociaz nic nie zrobiłem?

A taksówki to samo: wszyscy kierowcy zostali uznani za potencjalnych gwałcicieli których trzeba izolować od kobiet.

Więc to chyba odpowiada na Twoje pytanie:

Mamy jako kobiety przestać z wami rozmawiać tak jak wy z nami
  • Odpowiedz
@sildenafil widzisz na jakiejś saunie zakaz wstępu dla facetów i rozwala ci się grafik na ten tydzień ? Gdzie jest ta sauna ?
Nie wszyscy faceci, ktoś stworzył bolta z kierowcami płci żeńskiej po ostatnich przypadkach gwałtów i to wszystko. Masz z tym problem? Ja też nie chodzę wieczorem uliczkami w których zdarzały się gwałty/ kradzieże. Mam cię przeprosić za to ?
  • Odpowiedz
  • 6
@sameowoce: wiele jest takich saun gdzie są dni/godziny/strefy dla kobiet. Ale nie - nie przeszkadza mi to. Po prostu udowadniam Ci, że podział na płeć się dzieje tu i teraz. Kobiety uznają wszystkich mężczyzn za zagrożenie, dlatego zakaz wstępu czy zakaz jazdy taksówką dotyczy wszystkich mężczyzn.

I uważam, że być może mężczyzni powinni zacząć pododbnie traktować kobiety, biorąc pod uwagę fałszywe oskarżenia o przemoc czy gwałt
  • Odpowiedz
  • 6
@sameowoce: aquapark we Wrocławiu, aquapark w Łodzi, Aquapark w Kraśniku... Pierwsze trzy z brzegu. A jak masz dostęp do google to możesz wpisać "sauna tylko dla kobiet" to zobaczysz troszkę więcej.
  • Odpowiedz
  • 5
@wstanczyk:

Dlaczego to miałoby mieć wpływ na czyjeś poglądy?

Żeby się nie sfrajerzyć. Mężczyzni powinni przyjąć do wiadomości, że dla środowisk lewicowych są potencjalnymi gwałcicielami. I jak ich ktoś oskarży o gwałt to te środowiska nie będą pytały czy to prawda, tylko od razu wydadzą "wyrok skazujący".

Należałoby się zastanowić czy to bezpieczne stanowić część takiego środowiska, ktore jest tak wrogo nastawione do osoby, która do tego śródowiska należy.
  • Odpowiedz
@sildenafil ponieważ przewrażliwione kobiety nie będą patrzeć na ciebie w saunie jak na potencjalnego gwałciciela - te sarenki pójdą do sauny tylko dla bab. Trzy sauny najbliżej ciebie to marny dowód na to, że kobiety traktują mężczyzn jak gwałcicieli.
  • Odpowiedz
  • 2
@sameowoce: mi wystarczy, że taki zakaz został wprowadzony. To pokazuje, jak jestem postrzegany.

Nie mam zamiaru przyjaźnić się z takimi osobami, które tak mnie traktują. Zresztą one tym bardziej nie powinny tego chcieć, skoro dla nich jestem zagrożeniem.
  • Odpowiedz