Wpis z mikrobloga

Pajacowanie. Chłopy zginęły ze swojej niekompetencji ale cały Wrocław powinien ich opłakiwać. Meanwhile ile ostatnio zginęło osób w trakcie interwencji wrocławskiej policji? Jakoś 3-4?
Dymisje na wysokich stołkach we wrocławskiej policji to byłby pierwszy dobry gest po takiej akcji, a nie jakieś syreny i inne nic nie znaczące pierdy.
#wroclaw
Reepo - Pajacowanie. Chłopy zginęły ze swojej niekompetencji ale cały Wrocław powinie...

źródło: image0

Pobierz
  • 28
@Reepo: po tym jak przeczytałem że jeden policjant siedział obok eskortowanego i obaj zaliczyli strzał w głowę to ja bym poczekał na pełną rekonstrukcję zdarzeń a potem śledztwo dziennikarskie.
@Reepo: Na szybko licząc.
Igor Stachowiak
Mateusz Frączak (czy jakoś tak)
Ukrainiec na wytrzeźwiałce
Ta 31 letnia kobieta co temat wyszedł wczoraj.

Także co najmniej 4. Dodaj do tego gościa z Lubina co jego matka zadzwoniła, że rzuca kamieniami w okno (ten sam garnizon w teorii).

Dobrze to by było jakby wjechali z buta i ogarnęli w końcu ten syf. Od lat wszyscy mówią, że we Wrocławiu policja to dno. Nie
@fuechsinn: Musiałem przekręcić tego Gerietza w takim razie, za co przepraszam.

Ano tak jeszcze był ten Łukasz Łagiewka, gdzie wjechali mu na chatę.

Faktycznie będzie 6 nie 4.

Pytanie o ilu akcjach jeszcze nie wiemy. O pobiciach na komendzie to nawet za szczeniaka się słyszało. Potem na studiach kumplowi jednemu też nie chcieliśmy uwierzyć, że dostał pała przez dywan. Jak widać może jednak coś prawdziwego było w tej opowieści.