Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Około miesiąc temu poznałem na Tinderze dziewczynę. Od początku złapaliśmy mega dobry kontakt (serio, aż ciężko mi uwierzyć że ktoś może być aż tak zbliżony podejściem do życia do mnie). Po paru dniach pisania, podała mi swoje dane na Facebooku i tam przeniesliśmy rozmowę. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że ona nie tak dawno rozstała się z chłopakiem (on zakończył 2 letni związek). Ogólnie sytuacja przedstawia się następująco:

Po około 2 tygodniach znajomości postanowiliśmy się spotkać. Spotkanie przebiegało bardzo sympatycznie, restauracja potem kino. W kinie może mnie zbytnio poniosło, bo złapałem ją za rękę. Jej reakcja nie była zbyt przesadzona, ale wyczułem że nie czuje się z tym komfortowo i się wycofałem. Po spotkaniu napisała mi, ze jednak nie jest gotowa na "randkowania", stwierdziła, że było jej miło gdy złapałem ją za rękę, ale jednak kocha byłego i chciałaby żeby zrobił to on, a nie ja. Poza tym po spotkaniu dała mi do zrozumienia, że nie jestem w jej typie. Przez kilka następnych dni czułem jej zdystansowanie do mojej osoby. No cóz, pogodziłem się z tym i tyle, kolejny niewypał - trzeba iść dalej.

Aż pewnego dnia stwierdziła, że źle mnie oceniła i ten kontakt zaczął po prostu kwitnąć. Całodniowe pisanie wiadomości, kilkugodzinne rozmowy przez telefon wieczorem, sama podejmuje ze mną kontakt, dzieli się momentami z jej życia, informuje mnie, ze np. teraz będzie kierować więc odezwie się za jakiś czas itd., wysyła mi buziaki na powitanie i dobranoc. Nawet sama z siebie zaproponowała spotkanie. No i tutaj jest problem, bo i tu UWAGA: co kilka dni profilaktycznie przypomina mi żebym się zbytnio nie nakręcał bo nie wiadomo co z tego będzie (SERIO xd?). Tak dobrze przeczytaliście, laska najpierw dolewa oliwy do ognia, a potem wylewa mi kubeł wody na głowę. Dodatkowo wczoraj przyznała się, ze oprócz mnie pisze jeszcze z dwoma innymi.

Proszę o chłodną analizę, bo ja serio już nie wiem co o tym myśleć. Rzuciłbym to w cholerę, ale trochę mi szkoda tego kontaktu.

#pytanie #codziennysynbozy #rozowepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #zalesie #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: złapałeś jaza ręke i nie czuła się komfortowo, ludzie seks uprawiają na 1 randkach ja @#$%, ja bym odpuścił bo jak byś był w jej typie już byście byli razem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): popisz jeszcze i umów się, ale na wieczór - jakies wino/niewielkie jedzenie i idealnie tańce. W tańcu możesz dotknąć bez głupich podtekstów a jeśli się rozkręci konktakt - pójść dalej i wyczuć. Podejdz chłodno. Babeczka się nudzi i tęskni za związkiem - i wyczuwa z kim jej będzie najlepiej. Niech ona trochę potęski. Jak to mówi klasyk - co zwykle jest idiotyczne ale czasem działa - miej #!$%@?
  • Odpowiedz
było jej miło gdy złapałem ją za rękę, ale jednak kocha byłego i chciałaby żeby zrobił to on, a nie ja. Poza tym po spotkaniu dała mi do zrozumienia, że nie jestem w jej typie


@mirko_anonim: słownik kobieco - męski
"nie jesteś w moim typie" = mam ochotę na innego, ale nie jest aktualnie dostępny
"źle mnie oceniła" = czekaj, czekaj... jesteś na liście rezerwowych.
"przypomina mi żebym się zbytnio nie
  • Odpowiedz
zbytnio poniosło, bo złapałem ją za rękę.


@mirko_anonim: padlem XD

wysyła mi buziaki na powitanie i dobranoc.


@mirko_anonim: love bombarding

co kilka dni profilaktycznie przypomina mi żebym się zbytnio nie nakręcał bo nie wiadomo co z tego będzie


@mirko_anonim: push n pull

laska najpierw dolewa oliwy do ognia, a potem wylewa mi kubeł wody na głowę.


@mirko_anonim: jw, sam zauwazyles

Dodatkowo wczoraj przyznała się, ze oprócz mnie pisze
  • Odpowiedz
wysyła mi buziaki na powitanie i dobranoc.

Tak dobrze przeczytaliście, laska najpierw dolewa oliwy do ognia


@mirko_anonim: xD poszukaj sobie innej ona jeszcze może długo myśleć o byłym, bo z nim miała fizyczność, były ją olał i to się nie zmieni, jeśli ją olejesz na kilka dni to zobaczysz, że sama wróci z podkulonym ogonem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale po co pytać na wykopie, zamiast porozmawiać? Komunikacja to podstawa wszystkich relacji międzyludzkich, a takie wątpliwości rozwiewa się w 5 minut krótką rozmową: "Cześć Julka/Karyna, znamy się od miesiąca, natomiast cały czas nie mam pewności co do tego, jaki charakter ma nasza znajomość. Odezwałem się do ciebie na Tinderze, bo szukam osoby, z którą chciałbym stworzyć stabilny związek. Chciałbym wiedzieć, czy ty również oczekujesz tego samego. Jeśli tak, to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: daj jej delikatnie do zrozumienia, że też się z kimś umawiasz i jest jedną z kilku, nie odpisuj od 18 i dopiero rano odpisz jakby nigdy nic, jak to nie wzbudzi w niej żadnej reakcji to game over, tzn. i tak już jest game over, ale przynajmniej mooożeee jakimś przychylniejszym okiem na Ciebie spojrzy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miej godność i się wycofaj, bo czuć, że nie jesteś priorytetem. dobrze jest się kierować zasadą, że chcemy tych, którzy chcą nas :)
i skoro mówi wprost, żebyś się nie nakręcał, to się nie nakręcaj (na nią), znajdzie się inna, która doceni
  • Odpowiedz
mega dobry kontakt (serio, aż ciężko mi uwierzyć że ktoś może być aż tak zbliżony podejściem do życia do mnie)


@mirko_anonim: po prostu tak ci się wydawało, a to była normalna rozmowa. Może wcześniej miałeś do czynienia z Karynami albo paprotkami.

ale jednak kocha byłego i chciałaby żeby zrobił to on, a nie ja

stwierdziła, że źle mnie oceniła


@mirko_anonim: czytaj to co piszesz. Chce byłego, on jej nie chce.
  • Odpowiedz