Wpis z mikrobloga

@WielkiNos:

Może będzie możliwość grania trzema postaciami, jak w GTA V.

Teraz nie wiadomo czy to przypadek, czy może akcent polityczny. Scena gejowska też może wystąpić. Chyba że będzie można spotkać tęczowe flagi, więc wtedy wsio jasne.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Mówienie, że wrzucona na siłę to jednak uważam troche przesada.
Rockstar pewnie chciał po poprzedniej części znowu dać możliwość grania 2-3 bohaterami i uważam, że pomysł pary, która wspólnie organizuje napady to zajebisty pomysł. Bardziej jestem ciekaw jak ich relacja będzie wyglądać niż gdybyśmy znowu mieli ekipę ziomków.
  • Odpowiedz
  • 22
@WielkiNos: Zluzuj rajtki - jest za wcześnie żeby zakładać, że coś jest na siłę. Już parę lat temu chodziły pogłoski, że ma to być historia inspirowana Bonnie i Clydem - jeżeli faktycznie będzie to tak zrealizowane, to nie widzę w tym nic niewłaściwego dla serii.
  • Odpowiedz
I myślę sobie wtf co jest ekscytującego w na siłę wciśniętej w imię poprawności politycznej baby do męskiej gry? Przecież to się odechciewa grać i widzę, że nie tylko ja tak mam.


@WielkiNos: I dlaczego niby uważasz, że granie kobietą to będzie granie na siłę. Właśnie to może być innowacyjne w tej serii o ile ktoś to dobrze poprowadził to samo było jakiś z Larą Croft
  • Odpowiedz
lepiej dobrze napisana babka niż jakieś lelum polelum jak chociażby Franklin


@vulcanitu: Postać Franklina była w porządku (przynajmniej dla mnie), ale czegoś też jej brakowało jeszcze. To był taki bohater gry którego smutne losy miałeś zobaczyć na początku jako chłopaka z problemami a później typ miał zabić Trevora lub Michela to się kupy nie trzyma trochę.
  • Odpowiedz