Wpis z mikrobloga

  • 0
on jej pisał ''wjedź jej na psyche żeby coś sobie zrobiła, suka #!$%@? ściera, pomóż mi sie od niej uwolnić'' a ona do niego że sie w nim zakochała na meetingu NA no #!$%@? co za ściera, zdradza mnie z nią i razem chcą mnie doprowadzić do samobójstwa i wczoraj im sie prawie udało...
@Ana_1998: pamiętaj, że wszystkie negatywne uczucia są tylko tymczasowe. pamiętaj, że twoje samobójstwo równa się ich wygraną. nie daj im tej "satysfakcji". daj sobie trochę czasu na bycie smutną a potem bierz się za siebie. według mnie masz o tyle łatwiejsze zadanie, że nie ma do czego wracać i decyzja jest prosta i jest to oczywiste, że jest słuszna. gorzej jakby zerwał zaręczyny bez powodu, wtedy byś miała mętlik w głowie.
@wankstain: a no i oczywiście zakaz sprawdzania sociali, oglądania zdjęć, kontaktu. mi to bardzo pomogło i jestem po 3 miesiącach bardzo dumny z siebie, że dałem radę. jak coś to możesz pisać, sam przechodzę rozstanie (choć nie tak ciężkie jak twoje) więc mam dużo przemyśleń, które pomagają mi na bieżąco.