Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktokolwiek wytłumaczyć jak ten gościu może mieć więcej poparcia niż błąd statystyczny? Ja rozumiem że ludzie głosują na PiS/PO/Konfederację/Lewicę/2050 bo mają ku temu jakieś argumenty chociaż z większością się nie zgadzam. Sutryk to dla mnie jakiś fenomen. W ogóle jakie grupy społecznie na niego głosują?

#wroclaw
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy - Czy może mi ktokolwiek wytłumaczyć jak ten gościu m...

źródło: 3ccec45314e54354919a4a074306ca82

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy:
1. Brak poważnej konkurencji;
2. Stare baby głosują na opalonego przystojniaka (zobacz sobie komenty pod jego postami);
3. Bezpertyjny, z "rekomendacji KO". Rekomendacja KO to naprawdę duży boost w karierze, zwłaszcza w Polsce A)
To jak być siostrzeńcem ważnego pisowca i starać się o pracę w spółce skarbu państwa ;)
  • Odpowiedz
Niby PO chce kogoś swojego wystawić w kolejnych wyborach,


@pekak: Jarosa którego najlepszym argumentem do startowania będzie nie jestem Sutrykiem a przecież ciężko żeby było gorzej…
  • Odpowiedz
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: ogólnie to przyczyny są podobne do np. Adamowicza w Gdańsku. Typ zbudował sobie całe urzędniczo-polityczne zaplecze dostające wypłatę z budżetu. Wszyscy z urzędniczych posadek i ich rodziny głosują na niego bo jest gwarantem ciągłości i braku zmian w polityce kadrowej miasta- koło się zamyka.
  • Odpowiedz