Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem #przegryw w wieku 31 lat i nigdy nawet baby za rękę nie trzymałem i tak ostatnio się zacząłem zastanawiać - w jaki sposób i gdzie ludzie kupują kondomy jak są normikami w #zwiazki ? xD Wiem, że to jest durne pytanie, ale ostatnio tak nad tym rozmyślałem i jeszcze nigdy w życiu nie widziałem, żeby ktoś kupował gumki w sklepie (a do sklepu często wychodzę z mojej piwnicy, więc widzę co ludzie kupują mniej więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Chyba, że w związkach kobiety biorą tabletki antykoncepcyjne i się nie używa gumek? Jak to wyglada?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Idziesz do sklepu i bierzesz z półki, albo zamawiasz karton przez allegro
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem #przegryw w wieku 31 lat i nigdy nawet ...

źródło: 5336_1280_720

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim w biedronce, normalnie na samoobsługową się wrzuca razem z bułkami. Kiedyś to było faktycznie wydarzenie i wydawało mi się ze wszyscy na to patrzą i oceniają, ale tak naprawdę nikogo nie interesują Twoje zakupy :>
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Pamiętam jak pierwszy raz kupowałem gumki. Partnerka mnie do apteki wysłała, bo takim z marketu nie ufała xD Stres był, bo to trzeba w okienku powiedzieć co się chce. Tera biorę w marketach przy okazji codziennych zakupów i tyle. Lepszą opcją jeśli chodzi o doznania są oczywiście tabletki, no ale nie każda i nie zawsze może brać.

  • Odpowiedz