Wpis z mikrobloga

  • 19
@RafiRK: Jesteś tak zaślepiony nienawiścią do Izraela z jakiegoś konkretnego powodu ;) ? Przecież tam padały hasła nawołujące do zabijania żydów, likwidacji Izraela i intifady. Człowieku, gdyby ktoś rzucił takimi tekstami do LGBTQ+ albo murzynów to by został zjedzony na miejscu. Co innego protestować i być przeciwnym syjonistom,a co innego wzywać do mordowania żydów i intifady. Totalnie nienawidzimy władz Izraela, ale nie popieramy terrorystów z Hamasu i życzymy im jak najgorzej.
do zabijania żydów, likwidacji Izraela i intifady


@Pshemeck: ale faktycznie takie hasła były powszechne, czy wszystko to jest wywnioskowane z "intifady". Szczerze nie znam tego określenia, googlałem je, oznacza ono powstanie, rewolucję, co nie zmienia faktu, że w języku powszechnym faktycznie może oznaczać bardziej skonkretyzowane działania podobnie jak holocaust oznacza po prostu zagładę, ale w świadomości większości mowa tutaj o bardzo konkretnej zagładzie podczas II WŚ.
@Pshemeck: akurat z narodem izraelskim zawsze w historii były jakieś problemy. I sam fakt, że zabili człowieka tylko za to, że się nazwał Bogiem jest podsumowaniem tego wszystkiego. W wersji dla wierzących - zabili samego Boga. Także ludzie mają jak największe prawo ich nie lubić.
@Pshemeck

The committee members also asked about ideological diversity. How many conservative professors did these universities employ? “We do not track that information,” Ms. Magill said.


Kompromitacja polityków.
@Pshemeck: ej mati my już nie lubimy wolności słowa xD

typie, czy ty te 5 minut przesłuchałeś? czy tylko przekazałeś tweeta jak na npc przystało?
typiara z harvardu broni wolności słowa a reprezentantka leci a la mazurek z tezą
  • 0
@Hylfnur: typie, czytałeś co napisałem dalej? Jaka kuwra wolność słowa? Gdyby zamiast żydów byli geje albo czarni to by człowiek za takie hasła wyleciał ze szkoły albo miał policję na głowie. Wielokrotnie tak się działo. Dodatkowo były tam hasła o mordowaniu żydów. Pojedyncze, ale BYŁY. Dodatkowo uczniowie byli lżeni od świń i żydowskich pomiotów (co nie powinno być karalne, ale skoro prawo może za to ukarać to już nie mój problem)