Wpis z mikrobloga

  • 32
@revente: No stary, chociażby wiedzą, doświadczeniem? To tak jakbyś zapytał czym się różni technik pojazdów samochodowych od inżyniera pojazdów samochodowych. Albo technika żywienia i usług gastronomicznych od magistra żywienia człowieka i dietetyka. To są te same kierunki...
  • Odpowiedz
@swinkapl: najpewniej damskie łysienie androgenowe. Niektórym kobietom zdarza się mieć zespół policystycznych jajników, ktory powoduje podwyższony poziom testo. Włosy wrażliwe na testo i mamy co mamy
  • Odpowiedz
@revente: w aptece zawsze musi być przynajmniej jeden mgr farmacji bo technik nie może sprzedawać ani przygotowywać niektórych leków, nie może też wystawiać recept farmaceutycznych.
  • Odpowiedz
  • 23
@zgubiles_sie_jelonku: nikt po niej nie jeździ, a przynajmniej nie ja osobiście, ona po prostu stała się memem przez śmieszny dobór zdjęć na stronie swojej firmy. Hide The Pain Harold został memem tylko przez swój wyraz twarzy, większość ludzi-memów powstało przez przypadek i nawet jeśli powstają z nimi memy, to raczej nie dlatego, że ktoś chce po nich jeździć. Są odbierani w większości pozytywnie jako osoby, po prostu tak się wylosowało.
  • Odpowiedz
nikt po niej nie jeździ, a przynajmniej nie ja osobiście, ona po prostu stała się memem przez śmieszny dobór zdjęć na stronie swojej firmy.


@ChadChampion: "sperma jej mózg zalała", "atencyjna k..." i tak dalej na wykopie.
  • Odpowiedz
No stary, chociażby wiedzą, doświadczeniem?


@ChadChampion: No Shit Sherlock 2.0.
Pytałem się jaki jest sens dwóch róznych dyplomów i czym to się różni w pracy w aptece. #!$%@? już sam sprawdziłem. Już się nie produkuj bo średnio idzie.
  • Odpowiedz
@revente: Na samym początku ktoś napisał, że w aptece musi być przynajmniej jeden mgr. farmacji, więc idąc analogią technik jest za cienki aby samemu prowadzić aptekę.
  • Odpowiedz
@ChadChampion: w opiniach Google już po niej jadą, miała wcześniej dobre oceny a od kiedy wrzucone na mirko dużo jedynek dostała z niemiłymi komentarzami. Poprzednie komentarze wskazywały na to że jest miła i nikomu nie szkodzi, ale zwierzęta z mirko musiały oczywiście komuś zepsuć dzień
  • Odpowiedz