Wpis z mikrobloga

@sameowoce: #!$%@? kogoś obchodzi 'ryzyko zawodowe' jakichś aparatczyków sejmowych, niczym sie te kanalie nie różnią od przestępców których łapią, tylko mają ochrone rządu. Ja wykonuje cywilny zawód a mam zdecydowanie wyższe ryzyko zawodowe od nich i #!$%@? ktoś mi sie kłania albo dzękuje? XD Co ty #!$%@? o jakimś szacunku, chcesz mi wcisnąć, że poszli do policji żeby służyć obywatelowi? Nie po ciepla posadke, nietykalność w realnym życiu i szybką emeryture?
  • Odpowiedz
@sameowoce: Chwała wszystkim księgowym co źle rozliczyli pity. A policjanci niech gryzą piach jak nie mieli łba na karku. Nie powinni się pchać do takiej roboty. Też mam ryzyko zawodowe ale mi nikt nie zapieje sygnałem po mojej śmierci. A śmieciom tak
  • Odpowiedz
@Gdybykozkanieskakala: To prawdopodobnie taka nasza staropolska tradycja. Cały świat stawia pomniki tym którzy wygrywali a u nas na odwrót. Świętujemy powstania które się nie udały. A Wielkopolskie od zawsze było pomijane. Pomniki stawia się tym którym nie udało się przeżyć. Patriotą jest ten który pali race na marszu w Warszawie 11 listopada albo wpina sobie w klapę marynarki flagę Polski a nie ten który ciężko pracuje na PKB.
  • Odpowiedz
@Gdybykozkanieskakala tak po ludzku jakby mi koledzy z pracy zginęli których lubiłem to też bym coś takiego zorganizował, a tak na logikę to większość osób ma tutaj rację co do ryzka zawodowego i trgo że zachowali się jak dzbany - każdy ma rację na swój sposób, to jedna z takich stacji
  • Odpowiedz