Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie jeżeli chłop jest samotny to jest samotny i prawdopodobnie dobrze maskuje depresje i rozważa magika jest pogrążony w samotności, mało co sprawia mu przyjemność totalna anhedonia powolna agonia i zgorzknienie połączone z frustracją, praktycznie nie żyje tylko wegetuje, bo samotność niszczy łeb jeśli podstawowa potrzeba Maslowa nie jest zaspokajana a słowa prof. Brunona Hołysta zawsze bede pamiętał " Ten kto nie zaznał miłości to tak jakby umarł za życia" można "kołpować" owszem ale do czasu, ale to tylko wypieranie brutalnej prawdy...

Natomiast jak kobieta jest samotna to nigdy nie jest samotna bo ma mnóstwo przyjaciółek które je wspierają nawet w robocie, rodzina które jej pomoże no i oczywiście orbiterów na różną okazje czyli beciaki i simpy od stawiania i pomagania oraz chady i oskarki gdy ma chęć na bolcowanie i imprezowanie, dzisiejsze julczyska nie chcą wchodzić w związki bo tylko to je ogranicza, po co mieć chłopa jak ma kilkukrotnie większe korzyści z bycia "samotną" w tym socjalnym rozdawniczym ginocentrycznym państwie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #depresja #samotnosc #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka
TTedbundYY - Pamiętajcie jeżeli chłop jest samotny to jest samotny i prawdopodobnie d...

źródło: ghjik

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Trzeba mieć naprawdę silną psychikę, by przetrwać bycie samotnym facetem. Tylko samotny facet zrozumie drugiego samotnego faceta. Mężczyzna w związku, o kobietach nie mówiąc, nie zrozumieją tego, jak wygląda życie takiego permanentnie samotnego faceta. Dlatego ja poza wykopem już praktycznie o tym z nikim nie gadam, bo i tak wiem, że nikt mnie nie zrozumie.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Ojejku, jacy wy wrażliwi jesteście… za to Polki można za najmniejsze drobnostki od najgorszych wyzywać i jeszcze je stalkowac w niektórych przypadkach xD
  • Odpowiedz
Brunona Hołysta zawsze bede pamiętał " Ten kto nie zaznał miłości to tak jakby umarł za życia"


@TTedbundYY: a co on poeta/filozof? Coś mi się wydaje, że wyciągnąłeś te słowa z kontekstu i autor miał co innego na myśli, w sensie coś konkretnego a nie hasłowo ogólnego
  • Odpowiedz
" Ten kto nie zaznał miłości to tak jakby umarł za życia"


@TTedbundYY: Boszz co za bzdury - typowy cuck takie coś pisze, wychowany na komediach romantycznych przez samotną matkę.

Zrozumcie, że generalnie życie to ból i cierpienie - robisz coś, krzątasz się lewo prawo, mija n lat i albo jak masz MEGA FARTA giniesz na starość - a znacznie bardziej prawdopodobne, że umrzesz na jakąś podłą chorobę, zginiesz w wypadku
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: nie zgodzę się do końca. Facet w związku który całe życie był kompletnie samotny, nawet bez znajomych, doskonale zrozumie drugiego samotnego faceta
  • Odpowiedz