Wpis z mikrobloga

@humpf: To nie jest śmieszne nic a nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) Cały rok zero infekcji nic, ledwo się smrodzenie zaczęło i już drogi oddechowe zawalone i czarny katar.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@trzydrzwiowypentaptyk nic do niczego nie porównuję, nie wiem skąd Ci się wziął taki pomysł. Nie mam zamiaru o żadnym syfie wspominać, bo żartów z założenia się nie tłumaczy. No ale też mam świadomość, że nie do każdego trafiają, na pewno nie do Ciebie.
  • Odpowiedz
@trzydrzwiowypentaptyk: mirku spokojnie, ogarnij jeszcze raz detoksykującą hydrokolonoterapię pod ciśnieniem, bo tak jakbyś miał objawy zespołu niedobrego powietrza, albo odpukać nowotworu od zjedzenia roślinności z zakwaszonej gleby. A z autem się nie przejmuj, byle do końca roku dziadek, albo babcia, że tak powiem - "zrobili się właścicielami", rozumisz?
  • Odpowiedz
żartów z założenia się nie tłumaczy

@humpf: Wszystko git tylko niech przeciwnicy sct nie mają pretensji, że nikt ich poważnie nie traktuje, bo to by już było niezrozumienie żartu, który się samemu opowiedziało czyli spora kompromitacja.
  • Odpowiedz
@4ntymateria Nic nie trzeba zakazywać. Na szczęście 30 letnie diesle będą mogły dalej wjechać do tej śmiesznej strefy czystego transportu. I ze strefą czy bez smog dalej będzie tylko jak aut zakażą to co będzie targetem obwinianym za smog.
  • Odpowiedz