Wpis z mikrobloga

Jak byście odebrali otrzymanie anonimowej paczki? Ja z jednej strony bym się cieszyła z otrzymanych prezentów i bym doceniała wysiłek włożony w zrobienie paki, a z drugiej czułabym się trochę zawiedziona, że mój nadawca nie chciał się ujawnić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A z jeszcze innej strony - gdybym na przykład wylosowała osobę z czarnej listy, o której wiem, że też nie pała do mnie sympatią, to bym skorzystała z bycia anonimową Mikołajową. Ale też przez tę świadomość, gdybym sama otrzymała anonimową pakę, to bym się czuła dziwnie, bo bym to odebrała tak, że mój nadawca być może nie miał radości z robienia mi paczki, bo mnie zwyczajnie nie lubi, ale chce zachować godność i nie psuć atmosfery świąt. Ciężki temat dla mnie, wrażliwca xD
#wykopaka

Co byś czuł/a po dostaniu paczki od anonimowego nadawcy?

  • Radość, ale też trochę zawód 30.5% (51)
  • Jest mi to obojętne, ważne że paka fajna 49.1% (82)
  • Takie paczki są najlepsze 20.4% (34)

Oddanych głosów: 167

  • 19
  • Odpowiedz
  • 11
@Sandrinia: mój się w zeszłym roku nie ujawnił w liście, ale przez anonimowe wiadomości mu podziękowałam za fajną paczuchę i wtedy podał swój nick. Po aferze kocykowej trochę się bał, a też mi wysłał kocyk. Czerwony, taki +10 do szybkości czytania jak się opatulisz do lektury ;) więc też wyszło sympatycznie.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: co roku się podpisuję - po pierwsze tego wymaga kultura, a po drugie wychodzę z założenia, że biorę odpowiedzialność za to, co wysyłam mojej Parze. ʕʔ Jeśli będzie miała jakiekolwiek negatywne odczucia, coś się popsuje w transporcie/już po zamknięciu danej edycji Wykopaki, to zawsze ma możliwość odezwać się bezpośrednio do mnie, a nie krzyczeć w przestrzeń w postach na Mirko albo zawracać głowę Organizatorom. No i
  • Odpowiedz
@Sandrinia: no mocno się ucieszyłam. A osobie, której pakę robiłam przyznałam się w liście kto zrobił pakę. Ale i tak się przed akcją nie kojarzyliśmy. W ogóle inne zakamarki mirko:)
  • Odpowiedz
to bym się czuła dziwnie, bo bym to odebrała tak, że mój nadawca być może nie miał radości z robienia mi paczki, bo mnie zwyczajnie nie lubi, ale chce zachować godność i nie psuć atmosfery świąt. Ciężki temat dla mnie, wrażliwca xD


@Sandrinia: jakbym swoją żonę słyszał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ktoś Ci kiedyś mówił, że za dużo myślisz?
  • Odpowiedz