Wpis z mikrobloga

Co mnie czasami bawi w #niebieskiepaski

1. Oczekiwanie niesamowitego seksu z dziewicą
2. Wyśmiewanie stosowania medycyny estetycznej przy jednoczesnym oczekiwaniu top wyglądu niczym z instagrama
3. Obawianie się, że dziewczyna leci na kasę gdzie 95% tych bojących się praktycznie nic nie ma
4. Oczekiwanie zachowywania się jak żona (pełne oddanie, gotowanie, sprzątanie) bez ślubu i żadnych konkretnych zobowiązań, ustaleń
5. Chęć znalezienia młodej parnerki i oczekiwanie, że będzie zachowywała się dojrzale, będzie stabilna emocjonalnie i odpowiedzialna
6. Chęć założenia rodziny i podziału finansów 50/50 ale to kobieta rodzi, w większości wychowuje i ponosi trudy rodzicielstwa a jak "siedzi w domu" z dzieckiem to powinna też wszystko gotować i sprzątać

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 102
@darknightttt:
1. Oczekują uczucia intymności i miłości, nad techniką można przecież wspólnie pracować
2. Wystarczy nie być ulanym i już kobieta jest >4/10. Jak dba o cerę, dobrze się ubiera i zna
podstawy makijażu to już spokojnie 6-7/10 z każdej można zrobić nawet przy obiektywnie brzydkiej twarzy (poza przypadkami 1 na 1000).
3. Urojenia troche
4. i 6. Prawda, dlatego w związku powinno się rozmawiać i wspólnie ustalać podział ról i
@darknightttt:I wiesz co jest zajebiste?(chcieliśmy mieć dzieci, brak nie jest zajebisty) To że nie udało nam się dzieci spłodzić chociaż bardzo chcieliśmy. Martwimy się sami o siebie i jak Ona teraz niedomaga to ja błyszcze jak specjalistę lekarza na załatwię:) Jak jadę po ulicach widzę młode ładne kobitki. Mózg działa .Jak wchodzę do domu to widzę spokój i kogoś kto na mnie czeka.
@darknightttt Połowa wpisu na temat tego, że kobieta musi coś zyskać/mieć papier żeby grozić, bo inaczej nawet obiadu nie ugotuje, co jest głupotą, bo jak taka już nic nie chce robić i się dokładać przed ślubem, to po ślubie ani tyle.

Druga połowa to jakieś urojenia, że wszystkie kobiety rodzą dzieci, otóż od dobrych 10 lat nie, także wam się w większości nie należy nawet emerytura wcześniejszą, bo za co

No i
@darknightttt w drugą stronę też to działa

1. Oczekiwanie, że bez względu na ilość partnerów niebieskiemu ma to odpowiadać
2. Akceptowanie plus size i "oryginalnej" urody u kobiet przy jednoczesnym wyśmiewaniu brzuchów i zakoli u mężczyzn
3. Oczekiwanie stabilności finansowej u partnera przy absolutnym braku stabilności finansowej u siebie
4. Staranie się do ślubu, a po ślubie zaprzestania dbania o siebie
5. Chęć znalezienia starszego partnera chcąc szaleć jak z małolatem
6.
1. Oczekiwanie niesamowitego seksu z dziewicą


Bzdura. Nikt nie oczekuje niesamowitego seksu tylko porządnej dziewczyny, bez traum, bez wstydu, że co drugi kolega ją zaliczył.

2. Wyśmiewanie stosowania medycyny estetycznej przy jednoczesnym oczekiwaniu top wyglądu niczym z instagrama - wystarczy, że świnka jest ładna. Napompowane usta nikomu się nie podobają.

3. Obawianie się, że dziewczyna leci na kasę gdzie 95% tych bojących się praktycznie nic nie ma - i pewnie dlatego nie
1. Oczekiwanie niesamowitego seksu z dziewicą


@darknightttt: Pierwsze słyszę żeby ktoś oczekiwał niesamowitego seksu z dziewicą. Wysyłasz dowody albo przyjmujemy wszem i wobec, że #!$%@?. ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. Wyśmiewanie stosowania medycyny estetycznej przy jednoczesnym oczekiwaniu top wyglądu niczym z instagrama


@darknightttt: Ale której ze stron to dotyczy? Poważne pytanie bo nigdy jeszcze nie widziałem tyle prześmiewczych komentarzy nt. medycyny estetycznej co od lasek, które
@darknightttt: z Twojego opisu odnoszę wrażenie że opisujesz jakiegoś Palestyńczyka , widocznie za mało czasu spędzasz z zakolakami a za dużo z książentami orientu bo to ich wymagania . Ja jako typowy Polak zakolak ale za to bez kompleksów uważam że nie masz racji większość podpunktów nie pasuje.
Jeżeli chodzi i pp 2 to bardziej chodzi im o to że zostawi ich dla pierwszego lepszego bogatego bo to akurat prawda.
Z