Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czesc..Pisze z anonima bo sef czyta wykop. Pracuje od kilku lat w duzym korpo na #frontend. Wczesniej zmienialem prace co 1-2 lata, tutaj jestem dluzej bo mi sie podoba projekt. Ostatnia podwyzke mialem rok temu w grudniu, ktora dostalem z inicjatywy przelozonego. Przez ten rok zrobilem bardzo, ciagnalem sam caly projekt, ktory jest teraz jednym z najwazniejszych, stalem sie liderem zespolu, zrobilem sporo szkolen, rekrutowalem nowych pracownikow i wiele innych. Wszystko ze szczerym zaangazowaniem. Malo obecnie nie zarabiam bo na czystym #b2b srednio wychodzi ok 32k + VAT. Generalnie byloby milo gdybym po roku dostal podwyzke ale jezeli tak sie nie stanie to sam sie upomne :) Tu do Was pytanie bo troche wypadlem z obiegu, czy lepiej zaczac sie rozgladac za nowa praca czy sadzicie ze u mnie to juz troche sufit zarobkow? Jak czesto Wy chodzicie po podwyzki? Dostajecie? Ankieta dla uatrakcyjnienia wpisu #programista15k #programista30k #zarobki #wynagrodzenie #jdg



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czesc..Pisze z anonima bo sef czyta wykop. Pr...

źródło: 24b9be5e8113b

Pobierz

Co sadzicie?

  • Sprawdzam 22.1% (19)
  • Podwyzka Ci sie nalezy 16.3% (14)
  • Na froncie to juz ciezko o wiecej 34.9% (30)
  • Nie warto kombinowac przy sytuacji na rynku 18.6% (16)
  • Szukalbym mimo wszystko lepszej pracy 8.1% (7)

Oddanych głosów: 86

  • 8
@mirko_anonim: wiesz, sytuacja na rynku jest teraz ciężka. Ofert jest mało, dostać się można gdzieś może po znajomościach bo na każdą wrzuconą ofertę jest kilkaset CV wysyłanych więc skoro masz fajna, stabilną pracę to ja bym na razie się jej trzymał. Tym bardziej że 32k we froncie to już naprawdę w Polsce prawie sufit, nie słyszałem żeby ktoś więcej zarabiał chyba ze to jakiś zagraniczny projekt i team po angielsku to
@mirko_anonim: Powiem z doświadczenia rozglądania się za innym stanowiskiem przez ostatni rok — w obecnej sytuacji może być bardzko ciężko znaleźć lepiej płatną pracę. Na pewno jeśli chodzi o frontend. Lepiej jest w ofertach na fullstacka, ale jak już coś znajdziesz to i konkurencja jest ciężka i mają kilkudziesięciu kandydatów na jedno miejsce. Większość firm zamiast dawać podwyżki raczej zamyka projekty i wręcza wypowiedzenia. Spytać zawsze warto, szczególnie jeśli wziąłeś na
@mirko_anonim: Jeśli jest spoko miejsce, masz możliwość rozwijać się - ja bym został. Sam w jednym miejscu długo zagrzałem i zupełnie nie żałuję. Od siebie dodam, że we froncie sufit jeszcze jest trochę wyżej, ale tutaj spory nacisk już na umiejętności miękkie i liderskie.