Wpis z mikrobloga

Dzisiaj punktualnie, kolejny dzień zmagań (nie tylko moich) z tym gównem. Dzisiaj przyznaje było ciężej jakoś humor do dupy, niby spałem całą noc, ale to wszystko jakieś takie nie wiem...
Byłem również sam w sklepie, tak się szwędałem, szwędałem kusiło, ale dałem radę.

Pamiętajcie, nie jesteście w tym sami i zawsze znajdzie się ktoś kto wyciągnie do was pomocną rękę, tak jak do mnie za co będę zawsze wdzięczny!

Jeśli ktoś chce być wołany proszę o informację.

Wołam
@DeutscheGesetze
@wieszakhybrydowy

Przejezdnych zapraszamy jutro o 20:00

#wychodzimyzalko #alkoholizm #depresja
  • 31
@GRBAS: Hmm dobre pytanie, na trzeźwo na pewno łatwiej się wstaje jeżeli chodzi o jakość snu to aktualnie ciężko mi się wypowiadać (za wcześnie na to).
Po alko z tego co czytałem mózg w dużym skrócie nie śpi, więc te sny spływają falami w stanie trzeźwości i często nie jest to przyjemne doznanie (co ostatnio opisywałem, duża ilość snów głównie koszmary).
@analog_brain @gottie @szogu3 essentiale bardzo dobry lek na wątrobę, jednak polecam sobie zrobić wyniki krwi, zobaczyć jak tam sprawa wygląda, bo lek jest względnie drogi i nie ma sensu go brać jeśli próby wątrobowe są w miarę ok. Jako alkusy musimy monitorować wątrobę i cholesterol. A tak w ogóle to przed nami najgorsza część tygodnia - weekend. Oby nikt nie namówił :/
@BooB: W sumie słusznie, trzeba będzie zadzwonić do przychodni i się umówić. Wszystko zależy od towarzystwa, ja zrezygnowałem z imprezowiczów, współlokator to znajomy 57 lat i nie pije, a jedyna osoba która będzie mnie chciała namówić to będzie ta w lustrze :D
@analog_brain ja chodzę prywatnie, płacę około 120-140 zł za komplet wyników (morfologia, glukoza, próby wątrobowe) i staram się robić je raz w roku/2 lata. Następne badania mam w lutym, rok temu było marnie, u mnie nie tyle co wątroba ale właśnie cholesterol wypada marnie ;)