Wpis z mikrobloga

  • 16
@Balactatun

@Dryvalley środa jest na środku i tak ma być ( ͡° ʖ̯ ͡°)


O cholera, w takim układzie kalendarza, z Niedzielą jako pierwszy dzień, nazwa "środa" faktycznie ma sens - jest w samym środku 7 dni. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Natomiast czwartek jest piąty, więc jest piątkiem czyli w czwartek weekendu początek, to mi się podoba. Tylko czemu piątek jest szósty? (
  • Odpowiedz
@Dryvalley ale mnie to śmieszy zawsze bo przecież w Biblii też napisane jest ze jak bóg tworzył świat to go tam se tworzył a ostatniego 7 dnia poszedł odpocząć i to niedziela, czyli niedziela to 7 dzień czemu więc wrzucają ją na początek skoro napisane wprost że to koniec xd
  • Odpowiedz
@testovirondepot:

ostatniego 7 dnia poszedł odpocząć i to niedziela, czyli niedziela to 7 dzień czemu więc wrzucają ją na początek skoro napisane wprost że to koniec xd


Jeszcze lepsze jest to, że katolicy uznali, że skoro siódmego dnia odpoczywa to akurat tego dnia będą mu masowo dupe zawracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Też tak pracuje i to najlepsza zmiana, a przerobiłem wszystkie. A najlepsze jak weźmiesz 3 dni wolnego i masz 9 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
świat to go tam se tworzył a ostatniego 7 dnia poszedł odpocząć i to niedziela

Jeszcze lepsze jest to, że katolicy uznali, że skoro siódmego dnia odpoczywa


@Duszqable: @testovirondepot: Boże, co wy #!$%@?, i nie chodzi o katolicyzm a o życie na planecie Ziemia :D Słyszeliście kiedyś o szabacie? O Żydach? Dlatego Żydzi mają szabat w sobotę, bo to jest siódmy dzień.

katolickie tak mają, bo niedziela najważniejsza


@Dryvalley:
  • Odpowiedz