Wpis z mikrobloga

@mach0Bear: ja ostatnio kupiłem słoiczki na przyprawy. Zadowolony tak, że w sklepie kupiłem przypraw jakiś się tylko da. A po tygodniu zamówiłem kolejne słoiki. Cała szuflada w słoikach #!$%@? :D
jeśli nie da rady rozłożyć równomiernie prania, to będzie się rozpędzała i zwalniała przez 10 minut, aż w końcu zakończy program.


Sorry że psuje zabawę ale mam ten model, i nawet był wzywany serwisant w tej sprawie, stwierdził że ta pralka tak ma


@straszny_cham: nawet nowa? To jest silnik szczotkowy?
Ja mam Szajsunga ecobubla 7kg, zaczęła się krztusić po 7 latach, tj. zawieszała się. Problemem okazały się szczotki silnika, kupiłem na aliexpress za 11zł z dostawą, przyszły. Po wymianie szczotek dalej śmiga bez problemów.
@SzycheU: Mi w wakacje padł Polar po 12-13 latach i kupiłem Boscha wsad 8kg (1300 albo 1400 zł kosztowała).
Na Elektrodzie pisali że teraz najlepszy jest Bosch i LG ale w tej drugiej programator jest zalany sylikonem i trudniej go naprawić bo trzeba wszystko zdrapywać.
@mach0Bear: @SzycheU Dokładnie, to jeden z pierwszych zakupów "na swoim". Lata temu po studiach i po pierwszym samodzielnym wynajmie mieszkania kupiłem sobie pralkę. Cieszyłem się z niej jak dziecko i przy pierwszym praniu siedziałem i obserwowałem jak się kręci :-D