Wpis z mikrobloga

Cześć,

nazywam się Cristobal (sercewzoo). Tydzień temu wielu z Was widziało mnie w argentyńskim programie randkowym.
Po za wieloma pozytywnymi wiadomościami jakie od Was dostałem, pojawiło się bardzo dużo pytań, głównie o Argentynę ( koszty życia, prezydent Millei etc ), teleturnieje ( grałem w " Milionerzy ", " 1z10 ", " Va Bank ". ogarniam " Postaw na Milion ", " Giganci Historii ", The Wall ",
programy randkowe ( Wkręceni w randkę, Pierwsza Randka ).
Chętnie porozmawiam o chorobie afektywnej dwubiegunowej i o depresji z którymi dość dobrze sobie poradziłem.

Pozdrawiam serdecznie,
do usłyszenia w niedzielę 10 grudnia o godzinie 18:00

#ama #argentyna #ciekawostki #pilkanozna #zdrowie #podroze

zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=TK7KK2WbGBQ
SwingsMood - Cześć,

nazywam się Cristobal (sercewzoo). Tydzień temu wielu z Was widz...

źródło: AMA

Pobierz
  • 122
@SwingsMood: Kolego wydajesz się sympatyczny więc dam Ci dobrą radę. Uważaj, bo łaska wykopu na pstrym koniu jeździ. Dzisiaj Cię lubią, lajkują, nawet kasę wpłacą, ale wystarczy jedno źle powiedziane zdanie, jeden gest, jedno zdjęcie sprzed stu lat na którym robisz coś niestosownego (to akurat pojęcie względne) i lecisz z rowerka tego samego dnia. Przykłady? jaca, magikal, goha, gonciarz, tomasz chic. Poza tym trzymaj się :)
@Mknobek1: spokojnie mógłbyś napisać coś więcej. Chociaż domyślam się o co chodzi i jak to wygląda w praktyce.
Na przykład-kobieta wkłada non stop kij w szprychy tandemu na którym jadą w związku z mężczyzną. Wszystko jest źle, facet wszystkiemu winny, że z nią jest i marnuje ona sobie życie. Po czym, jeśli mężczyzna chce odejść - ryk i rozrywanie szat.
No, #!$%@? osoba, od której jak najdalej