Wpis z mikrobloga

Przeróbmy 4kołowca na 3kołowca który z założenia jest mniej stabilny i dajmy 16 latkowi ;) Przepisy UE w pogułce


@FilipWWL:

Przepisy bardzo dobre. Wg ciebie, najlepiej dajmy 16 latkowi prowadzic czolg, to bedzie bardzo stabilnie :D

Tak, wlasnie o to chodzi w daniu im mniej stabilnych pojazdow - chodzi o to, zeby ograniczyli predkosc i szarzowanie na drodze. A ew potkniecia, zeby sybko ich sporo kosztowaly (co tez ogranicza szarzowanie).
  • Odpowiedz
Przeróbmy 4kołowca na 3kołowca który z założenia jest mniej stabilny i dajmy 16 latkowi ;) Przepisy UE w pogułce


@FilipWWL: czytanie nagłówków przez wykopków odcinek 47267823

auto ma zmniejszoną moc do 20 koni mechanicznych

i nie #!$%@? mi tu o stabilności
  • Odpowiedz
Przeróbmy 4kołowca na 3kołowca który z założenia jest mniej stabilny i dajmy 16 latkowi ;) Przepisy UE w pogułce


@FilipWWL: Jakie przepisy? To przecież "byznesmeni" szukających obejść do przepisów poprzez modyfikacje samochodów tak aby były mniej stabilne ale mogli je wcisnąć 16 latkowi :)
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: W artykule nigdzie nie pisali że dwa tylne koła liczą jako jedno a google pokazuje właściwe trójkołowce. W takim wypadku to prawo jest nie logiczne i należy to zmienić, jak można dwa koła liczyć jako jedno, to przecież nie ma żadnego sensu.
  • Odpowiedz
@aaress nie wiem, zapytaj Niemców o co im chodzi xD ja tylko wrzuciłem link wyjaśniający to o co pytał OP. A może to tylko błąd w tłumaczeniu na tej stronie i w Niemczech nazywają je inaczej?
  • Odpowiedz