Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #feminizm #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill

Wracając do mieszkania, wstąpiłem do Biedry, tuż przed jej zamknięciem, żeby kupić sobie cziperki na wieczór. Obok mnie przy kasie samoobsługowej stała para: młoda biała dziewczyna i murzyn. Ona kasowała produkty i je potem pakowała do siatki, a chłopak stał obok i się przyglądał. Ciekawe czy siatki z zakupami też niosła sama gdy wyszli ze sklepu? Pomyślałem sobie wracając do mieszkania, że gdybym ja miał dziewczynę, to niczym staromodny cuckold pomagałbym jej przy zakupach. Ale ja to ja, nudny Polak nie to co nowoczesny ebonitowy książę.
  • 8
@Kopytnik_1: jakbyś miał 30cm pałę to też mógłbyś sobie tak robić. Niestety z 16cm mikrusem mógłbyś do końca życia jej usługiwać jak pies a i tak nie oddałaby Ci się, ewentualnie kilka razy od niechcenia i z obrzydzeniem, pomimo że bardzo byś się starał. Tak to już działa ta natura.
@Kopytnik_1: Ty byś wszystko robił za różowa cucku, a tutaj sam miałeś przykład jak działa natura. Różowa nie potrzebuje służącego, bo sama też może sobie zakupy spakować, a nawet je nosić. Niemożliwe co? A mokebe daje swoje popisy gdzie indziej