Wpis z mikrobloga

To jest Piotr. Jako młody człowiek poszedł do kościoła i trafił tam pod „opiekę” narcystycznych księży. Przez kolejne lata egzorcyści i charyzmatycy wypędzali z niego złego ducha. W ten sposób prawie doprowadzili go do śmierci. Po latach okazało się, że domniemany demon to choroba afektywna dwubiegunowa. Wszystko wydarzyło się w dużym mieście we wschodniej Polsce.

Zapraszam do wykopywania znaleziska ze szczerym, osobistym i bulwersującym wywiadem z Piotrem:
https://wykop.pl/link/7299423/mam-dwubiegunowke-egzorcysci-wypedzali-ze-mnie-diabla-nie-pomoglo

#egzorcyzmypolskie #lublin #psychiatria #psychologia
pkostowski - To jest Piotr. Jako młody człowiek poszedł do kościoła i trafił tam pod ...

źródło: demon_dwubiegunowki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@pkostowski: no dokładnie. Myślę, że niejeden dziennikarz, naukowiec, czy filmowiec byłby zainteresowany obserwacją na żywo plucia gwoździami, czy lewitacji.
Takie mocne dowody w postaci wideo z tych zdarzeń, poprzedzone np. zdjęciem rentgenowskim egzorcyzmowanego byłyby przecież bezprecedensowym wydarzeniem.
  • Odpowiedz
@Sharpboy: Nie chce mi się oglądać, ale jak czytam w tytule "charyzmatyczni" to jestem w stanie uwierzyć, że mógł mieć jakieś przykre doświadczenia.

@pkostowski Bez życia Sakramentami zrobisz sobie tylko krzywdę.
  • Odpowiedz