Wpis z mikrobloga

  • 0
@Musze_wygrac_zycie: jak chuOP zaczął zarabiać to miał problemy żeby w ogóle pieniądze wydawać. Ale to akurat najmniejszy problem, większym to jest z pewnością fakt biedy a choroby. I jak to leczyć wszystko na NFZ XD
Ale w każdych codziennych czynnościach to dalej troche człowiek bierze. (wydawanie pięniędzy = ból)
  • Odpowiedz
  • 1
@Musze_wygrac_zycie: nie do końca, oszczędność jest istotna, to akurat dobra rzecz w życiu, bo myślę, że mało jaki 22 latek ma tyle hajsu co ja. Ale problemy mentalne, żeby kupić jakiś drobiazg dla kogoś znajomego czy coś. Schizuje to człowieka.
Odmawianie sobie wszelakich przyjemności
  • Odpowiedz
  • 2
@Musze_wygrac_zycie: Pieniądze to bardziej skomplikowany temat, samo trzymanie ich w skarpecie to scam na samym sobie. Inflacja je porządnie zje, jeśli mówimy o tak wielkich sumach, że starczą na life time
  • Odpowiedz
@Bangos: 4 500 zł klasa wyższa []
Jak to jest 1 015 euro i w DE chyba tyle zasiłek dla nierobów. Jedynie na opłatę i żarcie ( ͡ ͜ʖ ͡)

4 500 zł to chyba z 15-20 lat temu to ok., chyba że, to jakaś stara piramida ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Bangos: Daj spokój czytam komenty z wyżej to z tą skarpetą masz rację. Jeszcze ktoś pisał że, oszczędność to pozytywna cecha, ok. zgadzam się ale pod warunkiem że, nie wegetujesz i odmawiasz sobie wszystkiego żeby na coś uzbierać bo wtedy tj. lipa w ch*j []
To się nazywa dziadowanie, fajnie że, coś tam zbiera ale to nie jest życie ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@Zwierz33: no właśnie, a ja o tym mówie ehhhhh, ASCETA ze mnie, dziad, boomer. I to wszystko osiągnięte w wieku 22 lat, jak większość ludzi nawet jeśli nie imprezuje to przynajmniej żyje ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz